Chmelík Jakub

Bez angažmá
led 17, 1987
39 let
Země
CZEČesko

VOTROK Krajský přebor 2024/2025

Zápasy
14
Góly
0
V základní sestavě
11
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
1 055
Hodnocení
6,08
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída kvě 29, 2022 Sobotka V 2 - 1 91 0 0 0 6,8
  2. AM GNOL 1. A třída kvě 22, 2022 Solnice V 1 - 1 95 0 0 0 6,0
  3. AM GNOL 1. A třída kvě 8, 2022 Nové Město nad Metují V 3 - 3 89 0 0 1 3,6
  4. AM GNOL 1. A třída kvě 1, 2022 Náchod "B" V 3 - 1 91 0 0 0 7,0
  5. AM GNOL 1. A třída dub 17, 2022 Třebechovice pod Orebem V 7 - 0 91 0 0 0 7,6
  6. AM GNOL 1. A třída dub 3, 2022 Týniště nad Orlicí P 1 - 0 90 0 1 0 4,8
  7. AM GNOL 1. A třída bře 27, 2022 Nový Hradec Králové V 1 - 0 93 0 0 0 7,1
  8. AM GNOL 1. A třída bře 20, 2022 Slovan Broumov P 2 - 1 91 0 0 0 5,3
  9. AM GNOL 1. A třída bře 13, 2022 Lokomotiva Hradec Králové V 6 - 1 92 0 0 0 7,2
  10. AM GNOL 1. A třída říj 31, 2021 Sokol Nepolisy V 8 - 0 90 0 0 0 7,6
2024/2025 VOTROK Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 055 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
14 14
V základní sestavě
11 11
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
1 055 1 055
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,08 6,08

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
19 1,62
Obdržené góly na hřišti
17 1,45
Rozdíl skóre na hřišti
2 0,17
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,09

Disciplína

Žluté karty
1 0,09
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži VOTROK Krajský přebor 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 31 % 56 % Hodnocení 55 % Vytíženost Disciplína 51 % Obrana 55 %

Sezóny

Ročníky
Česká Skalice 2024/2025 1401 055106,08
Česká Skalice 2023/2024 2612 355406,09
Česká Skalice 2022/2023 2902 585306,74
AM GNOL 1. A třída 2902 585306,74
Česká Skalice 2021/2022 2402 212416,45
AM GNOL 1. A třída 2402 212416,45
Velké Poříčí 2020/2021 80663205,44
Velké Poříčí 2019/2020 100917105,34
Velké Poříčí 2018/2019 1501 276205,76
AM GNOL 1. A třída 1501 276205,76
Velké Poříčí 2017/2018 1641 478206,92
Sokol Provodov 2016/2017 2842 549505,62
Sokol Provodov 2015/2016 2001 669405,94
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení