Dres
18
dub 23, 1987
39 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 28, 2025

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
6
Góly
0
V základní sestavě
6
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
517
Hodnocení
6,08
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor čvn 18, 2017 Jiskra Hořice V 5 - 2 30 0 0 0 6,4
  2. VOTROK Krajský přebor čvn 11, 2017 Kostelec nad Orlicí P 2 - 0 94 0 0 0 5,0
  3. VOTROK Krajský přebor čvn 4, 2017 Sokol Provodov V 5 - 2 65 2 0 0 9,3
  4. VOTROK Krajský přebor kvě 27, 2017 Dobruška P 3 - 1 68 0 0 0 5,1
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 21, 2017 Jaroměř V 3 - 1 91 0 0 0 7,0
  6. VOTROK Krajský přebor kvě 7, 2017 Libčany P 1 - 3 91 0 0 0 5,0
  7. VOTROK Krajský přebor dub 30, 2017 Lázně Bělohrad P 3 - 2 93 0 1 0 4,9
  8. VOTROK Krajský přebor dub 22, 2017 Chlumec nad Cidlinou P 2 - 1 94 0 0 0 5,2
  9. VOTROK Krajský přebor dub 16, 2017 Jičín V 3 - 1 92 0 0 0 7,1
  10. VOTROK Krajský přebor dub 9, 2017 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 9 - 1 91 0 0 0 4,7
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 517 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
517 517
Kapitánem
3 3
Hodnocení
6,08 6,08

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 2,44
Obdržené góly na hřišti
13 2,26
Rozdíl skóre na hřišti
1 0,17
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,35
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 30 % 51 % Hodnocení 59 % Vytíženost Disciplína 17 % Obrana 51 %

Sezóny

Ročníky
Slavoj Teplice nad Metují 2026/2027 60517206,08
Slavoj Teplice nad Metují 2025/2026 2011 797206,49
Slovan Broumov 2024/2025 30233205,87
Slovan Broumov 2023/2024 1701 285005,89
1. A třída 1701 285005,89
Slovan Broumov 2022/2023 1801 445106,02
AM GNOL 1. A třída 1801 445106,02
Slovan Broumov 2021/2022 1411 099106,35
AM GNOL 1. A třída 1411 099106,35
Slovan Broumov 2020/2021 1090004,90
Slovan Broumov 2019/2020 110901006,25
Slovan Broumov 2018/2019 2211 715206,14
AM GNOL 1. A třída 2211 715206,14
Slovan Broumov 2017/2018 2051 623306,73
AM GNOL 1. A třída 2051 623306,73
Slovan Broumov 2016/2017 2231 818205,87
Slovan Broumov 2015/2016 2502 225305,66
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení