Dres
4
kvě 8, 1987
39 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 20, 2016

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
6
Góly
0
V základní sestavě
3
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
354
Hodnocení
6,28
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor čvn 10, 2018 Vrchlabí P 0 - 4 90 0 0 0 4,9
  2. VOTROK Krajský přebor čvn 2, 2018 Slavia Hradec Králové P 1 - 1 90 0 0 0 6,1
  3. VOTROK Krajský přebor kvě 27, 2018 Kostelec nad Orlicí P 4 - 0 91 0 0 0 4,9
  4. VOTROK Krajský přebor kvě 19, 2018 Chlumec nad Cidlinou V 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 13, 2018 Lázně Bělohrad P 5 - 0 91 0 0 0 4,9
  6. VOTROK Krajský přebor kvě 5, 2018 Sokol Třebeš P 0 - 1 92 0 0 0 5,2
  7. VOTROK Krajský přebor kvě 1, 2018 Jiskra Hořice V 4 - 0 92 0 0 0 7,4
  8. VOTROK Krajský přebor dub 29, 2018 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 6 - 1 91 0 0 0 4,9
  9. VOTROK Krajský přebor dub 21, 2018 Červený Kostelec P 0 - 2 91 0 0 0 5,0
  10. VOTROK Krajský přebor dub 14, 2018 Vysoká nad Labem P 2 - 0 91 0 0 0 5,0
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 354 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
354 354
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,28 6,28

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 3,05
Obdržené góly na hřišti
6 1,53
Rozdíl skóre na hřišti
6 1,53
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,25

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 43 % 64 % Hodnocení 54 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 65 %

Sezóny

Ročníky
Nové Město nad Metují 2026/2027 60354006,28
AGRO CS 6. liga 60354006,28
Nové Město nad Metují 2025/2026 100536215,64
Nové Město nad Metují 2024/2025 1231 055006,66
Nové Město nad Metují 2023/2024 1821 650205,53
1. A třída 1821 650205,53
Nové Město nad Metují 2022/2023 2211 938305,91
AM GNOL 1. A třída 2211 938305,91
Nové Město nad Metují 2021/2022 2562 248306,11
AM GNOL 1. A třída 2562 248306,11
Nové Město nad Metují 2020/2021 90823105,49
Nové Město nad Metují 2019/2020 111986005,60
Nové Město nad Metují 2018/2019 2131 838006,06
AM GNOL 1. A třída 2131 838006,06
Nové Město nad Metují 2017/2018 2602 377005,35
Nové Město nad Metují 2016/2017 2211 965105,85
Nové Město nad Metují 2015/2016 2602 219105,61
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení