Berger Tomáš

TJ Sokol Lužany
Dres
7
srp 4, 1987
39 let
Země
CZEČesko
V klubu od
led 23, 2018

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
874
Hodnocení
5,52
Žluté karty
6
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 7. liga - skupina A říj 10 Sokol Lovčice V 1 - 5 90 0 1 0 6,7
  2. JAKO 7. liga - skupina A říj 3 Sobotka P 2 - 3 93 0 0 0 5,1
  3. JAKO 7. liga - skupina A zář 26 Mladé Buky P 5 - 2 92 0 0 0 4,9
  4. JAKO 7. liga - skupina A zář 19 Chlumec nad Cidlinou "C" P 1 - 3 94 0 1 0 4,6
  5. JAKO 7. liga - skupina A zář 12 Dolní Kalná V 3 - 7 90 0 1 0 6,7
  6. JAKO 7. liga - skupina A zář 5 Lázně Bělohrad "B" P 2 - 6 91 0 1 0 4,5
  7. JAKO 7. liga - skupina A srp 29 Slavoj Skřivany P 7 - 1 47 0 0 0 5,2
  8. JAKO 7. liga - skupina A srp 22 Vrchlabí "B" P 1 - 5 92 1 0 0 5,9
  9. JAKO 7. liga - skupina A srp 15 Nová Paka P 6 - 4 94 0 1 0 4,6
  10. JAKO 7. liga - skupina A srp 8 Dvůr Králové nad Labem "B" V 3 - 0 91 0 1 0 7,0
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 874 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
874 874
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,52 5,52

Útok

Góly
1 0,10
Góly ze hry
1 0,10
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
28 2,88
Obdržené góly na hřišti
36 3,71
Rozdíl skóre na hřišti
−8 −0,82
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,10

Disciplína

Žluté karty
6 0,62
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 71 % 11 % Hodnocení 96 % Vytíženost Disciplína 6 % Obrana 17 %

Sezóny

5. liga
Lázně Bělohrad 2016/2017 – 2017/2018 39103 035606,00
Celkem 39103 035606,00
6. liga
Lázně Bělohrad 2015/2016 27122 217107,20
2015/2016 1. A třída 27122 217107,20
Celkem 27122 217107,20
7. liga
Sokol Lužany 2026/2027 101874605,52
Celkem 101874605,52
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení