Hanuš Tomáš

TJ Sokol Nepolisy
Dres
16
říj 8, 1987
39 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 2, 2018

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
4
Góly
0
V základní sestavě
2
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
171
Hodnocení
5,73
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. JAKO 1. B třída - skupina A bře 23, 2024 Spartak Kosičky P 0 - 4 92 0 0 0 4,9
  2. JAKO 1. B třída - skupina A říj 28, 2023 Vrchlabí "B" V 3 - 1 86 2 0 0 9,5
  3. JAKO 1. B třída - skupina A říj 22, 2023 Slavoj Skřivany P 1 - 0 92 0 1 0 4,8
  4. JAKO 1. B třída - skupina A říj 15, 2023 Lázně Bělohrad "B" V 3 - 0 93 2 0 0 9,9
  5. JAKO 1. B třída - skupina A říj 8, 2023 Dolní Kalná P 5 - 1 90 1 0 0 5,6
  6. JAKO 1. B třída - skupina A zář 23, 2023 Sparta Úpice V 1 - 3 93 1 0 0 8,5
  7. JAKO 1. B třída - skupina A zář 16, 2023 Sokol Stará Paka V 6 - 0 92 2 0 0 9,5
  8. JAKO 1. B třída - skupina A zář 9, 2023 Sobotka V 3 - 5 97 0 0 0 7,0
  9. JAKO 1. B třída - skupina A zář 2, 2023 Chlumec nad Cidlinou "B" R 3 - 3 93 1 0 0 7,0
  10. JAKO 1. B třída - skupina A srp 26, 2023 Jiskra Kocbeře R 3 - 3 90 0 0 0 6,2
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 171 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
4 4
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
171 171
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,73 5,73

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 1,58
Obdržené góly na hřišti
8 4,21
Rozdíl skóre na hřišti
−5 −2,63
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 14 % 21 % Hodnocení 35 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 10 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Nepolisy 2026/2027 40171005,73
Sokol Nepolisy 2025/2026 1661 287006,37
Sokol Nepolisy 2024/2025 133982006,21
Sokol Nepolisy 2023/2024 20171 791107,10
Sokol Nepolisy 2022/2023 22132 045706,59
Sokol Nepolisy 2021/2022 2842 517505,07
AM GNOL 1. A třída 2842 517505,07
Sokol Nepolisy 2020/2021 92654106,50
Sokol Nepolisy 2019/2020 1541 305006,54
AM GNOL 1. A třída 1541 305006,54
Sokol Nepolisy 2018/2019 2682 345207,06
Bystřian Kunčice 2017/2018 2932 302105,94
AM GNOL 1. A třída 2932 302105,94
Sokol Nepolisy 2016/2017 2942 650206,02
JAKO 1. A třída 2942 650206,02
Sokol Nepolisy 2015/2016 29102 531306,40
1. A třída 29102 531306,40
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení