Hanuš Tomáš

TJ Sokol Nepolisy
Dres
16
říj 8, 1987
39 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 2, 2018

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
4
Góly
0
V základní sestavě
2
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
171
Hodnocení
5,73
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída čvn 10, 2022 Lázně Bělohrad P 13 - 1 90 1 0 0 5,5
  2. AM GNOL 1. A třída čvn 4, 2022 Česká Skalice P 0 - 5 90 0 0 0 4,9
  3. AM GNOL 1. A třída kvě 28, 2022 Nový Hradec Králové P 6 - 3 90 1 0 0 6,0
  4. AM GNOL 1. A třída kvě 21, 2022 Slovan Broumov P 1 - 3 92 0 0 0 5,0
  5. AM GNOL 1. A třída kvě 14, 2022 Lokomotiva Hradec Králové P 3 - 3 91 1 1 0 6,9
  6. AM GNOL 1. A třída kvě 1, 2022 Trutnov "B" P 3 - 0 90 0 0 0 5,0
  7. AM GNOL 1. A třída dub 23, 2022 Týniště nad Orlicí P 0 - 7 75 0 0 0 4,9
  8. AM GNOL 1. A třída dub 16, 2022 Sobotka P 2 - 3 92 0 0 0 5,2
  9. AM GNOL 1. A třída dub 10, 2022 Solnice P 5 - 1 90 0 1 0 4,5
  10. AM GNOL 1. A třída dub 2, 2022 Bystřian Kunčice P 0 - 2 90 0 0 0 5,0
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 171 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
4 4
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
171 171
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,73 5,73

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 1,58
Obdržené góly na hřišti
8 4,21
Rozdíl skóre na hřišti
−5 −2,63
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 14 % 21 % Hodnocení 35 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 10 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Nepolisy 2026/2027 40171005,73
Sokol Nepolisy 2025/2026 1661 287006,37
Sokol Nepolisy 2024/2025 133982006,21
Sokol Nepolisy 2023/2024 20171 791107,10
Sokol Nepolisy 2022/2023 22132 045706,59
Sokol Nepolisy 2021/2022 2842 517505,07
AM GNOL 1. A třída 2842 517505,07
Sokol Nepolisy 2020/2021 92654106,50
Sokol Nepolisy 2019/2020 1541 305006,54
AM GNOL 1. A třída 1541 305006,54
Sokol Nepolisy 2018/2019 2682 345207,06
Bystřian Kunčice 2017/2018 2932 302105,94
AM GNOL 1. A třída 2932 302105,94
Sokol Nepolisy 2016/2017 2942 650206,02
JAKO 1. A třída 2942 650206,02
Sokol Nepolisy 2015/2016 29102 531306,40
1. A třída 29102 531306,40
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení