Kubelka Josef

Konec kariéry
lis 16, 1987
38 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2019/2020

Zápasy
9
Góly
1
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
762
Hodnocení
5,39
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída lis 18, 2017 Spartak Kobylice P 1 - 5 90 0 1 0 4,6
  2. AM GNOL 1. A třída lis 12, 2017 Týniště nad Orlicí P 5 - 2 90 0 0 0 5,0
  3. AM GNOL 1. A třída lis 4, 2017 Trutnov "B" P 4 - 2 91 0 0 0 5,1
  4. AM GNOL 1. A třída říj 28, 2017 Roudnice P 2 - 6 90 2 0 0 6,6
  5. AM GNOL 1. A třída říj 22, 2017 Černilov P 5 - 0 90 0 1 0 4,5
  6. AM GNOL 1. A třída říj 14, 2017 Dobruška P 2 - 4 91 0 0 0 5,0
  7. AM GNOL 1. A třída zář 23, 2017 Sobotka P 2 - 1 93 0 0 0 5,3
  8. AM GNOL 1. A třída zář 16, 2017 Nový Hradec Králové V 4 - 2 93 0 0 0 7,0
  9. AM GNOL 1. A třída zář 10, 2017 Spartak Police nad Metují P 6 - 5 92 0 0 0 5,2
  10. AM GNOL 1. A třída zář 2, 2017 Sparta Úpice P 3 - 3 91 1 0 0 7,0
2019/2020 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 762 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
762 762
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,39 5,39

Útok

Góly
1 0,12
Góly ze hry
1 0,12
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
10 1,18
Obdržené góly na hřišti
38 4,49
Rozdíl skóre na hřišti
−28 −3,31
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,12

Disciplína

Žluté karty
1 0,12
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2019/2020.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 41 % 8 % Hodnocení 65 % Vytíženost Disciplína 39 % Obrana 8 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Bílá Třemešná 2019/2020 91762105,39
Sokol Bílá Třemešná 2018/2019 1811 582306,36
Sokol Bílá Třemešná 2017/2018 1331 185205,45
AM GNOL 1. A třída 1331 185205,45
Sokol Bílá Třemešná 2016/2017 2432 133306,34
JAKO 1. A třída 2432 133306,34
Sokol Bílá Třemešná 2015/2016 2782 017306,28
1. A třída 2782 017306,28
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení