Kout Zdeněk

Konec kariéry
dub 1, 1988
38 let
Země
CZEČesko

1. A třída 2023/2024

Zápasy
20
Góly
2
V základní sestavě
18
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
1 729
Hodnocení
5,73
Žluté karty
5
Červené karty
1

Zápasy

  1. 1. A třída čvn 15, 2024 Trutnov "B" R 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  2. 1. A třída čvn 8, 2024 Vysoká nad Labem P 9 - 1 90 0 0 0 4,7
  3. 1. A třída čvn 2, 2024 Sokol Třebeš "B" P 1 - 0 94 0 0 0 5,2
  4. 1. A třída kvě 25, 2024 Miletín V 1 - 3 92 0 0 0 7,1
  5. 1. A třída kvě 11, 2024 Kostelec nad Orlicí P 4 - 2 96 0 0 0 5,0
  6. 1. A třída kvě 5, 2024 Slavia Hradec Králové "B" R 2 - 2 51 1 0 0 7,9
  7. 1. A třída dub 27, 2024 Bystřian Kunčice P 3 - 2 98 0 0 0 5,3
  8. 1. A třída dub 13, 2024 Třebechovice pod Orebem R 2 - 2 22 0 0 0 6,4
  9. 1. A třída dub 7, 2024 Sokol Stěžery P 2 - 6 92 0 1 0 4,5
  10. 1. A třída bře 30, 2024 Nové Město nad Metují R 2 - 2 93 0 0 0 6,0
2023/2024 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 729 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
20 20
V základní sestavě
18 18
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
1 729 1 729
Kapitánem
6 6
Hodnocení
5,73 5,73

Útok

Góly
2 0,10
Góly ze hry
1 0,05
Góly z penalt
1 0,05

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
31 1,61
Obdržené góly na hřišti
44 2,29
Rozdíl skóre na hřišti
−13 −0,68
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,16

Disciplína

Žluté karty
5 0,26
Červené karty
1 0,05

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 1. A třída 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 52 % 22 % Hodnocení 77 % Vytíženost Disciplína 18 % Obrana 39 %

Sezóny

Ročníky
Vrchlabí 2023/2024 2021 729515,73
1. A třída 2021 729515,73
Vrchlabí 2022/2023 1971 633705,66
Vrchlabí 2021/2022 2031 785606,03
Vrchlabí 2019/2020 1321 196405,95
Vrchlabí 2018/2019 2442 1521206,23
VOTROK Krajský přebor 2442 1521206,23
Vrchlabí 2017/2018 2572 2791416,16
VOTROK Krajský přebor 2572 2791416,16
Vrchlabí 2016/2017 1421 160506,95
JAKO 1. A třída 1421 160506,95
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení