Hrubý Jan

FK Černilov
Dres
11
kvě 11, 1988
38 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 2, 2005

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
5
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
738
Hodnocení
6,29
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 6. liga říj 10 Nový Hradec Králové R 0 - 0 90 0 0 0 6,3
  2. AGRO CS 6. liga zář 27 Sokol Stěžery P 0 - 1 92 0 0 0 5,2
  3. AGRO CS 6. liga zář 19 Lokomotiva Hradec Králové P 7 - 2 92 1 0 0 5,9
  4. AGRO CS 6. liga zář 5 Sokol Třebeš "B" P 2 - 3 93 1 1 0 5,5
  5. AGRO CS 6. liga srp 30 Červený Kostelec P 3 - 2 93 1 0 0 6,3
  6. AGRO CS 6. liga srp 22 Náchod "B" V 5 - 1 90 1 0 0 8,6
  7. AGRO CS 6. liga srp 16 Slavia Hradec Králové "B" R 0 - 0 94 0 0 0 6,3
  8. AGRO CS 6. liga srp 9 Slovan Broumov P 1 - 2 94 1 0 0 6,2
  9. AGRO CS 1. A třída dub 25 Slavia Hradec Králové "B" P 0 - 1 16 0 0 0 5,9
  10. AGRO CS 1. A třída dub 12 Nový Hradec Králové P 1 - 5 13 0 0 0 5,9
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 738 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
738 738
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,29 6,29

Útok

Góly
5 0,61
Góly ze hry
4 0,49
Góly z penalt
1 0,12

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 1,46
Obdržené góly na hřišti
17 2,07
Rozdíl skóre na hřišti
−5 −0,61
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,24

Disciplína

Žluté karty
1 0,12
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 65 % 64 % Hodnocení 89 % Vytíženost Disciplína 36 % Obrana 41 %

Sezóny

5. liga
Černilov 2019/2020 – 2021/2022 30102 196406,23
Týniště nad Orlicí 2015/2016 52391106,38
Celkem 35122 587506,25
6. liga
Černilov 2015/2016 – 2026/2027 1375110 0742516,49
2015/2016 1. A třída 1661 292406,66
Celkem 1375110 0742516,49
7. liga
Černilov 2022/2023 – 2023/2024 42303 433217,07
Celkem 42303 433217,07
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení