Hrubý Jan

FK Černilov
Dres
11
kvě 11, 1988
38 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 2, 2005

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
5
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
738
Hodnocení
6,29
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída bře 16, 2025 Roudnice P 4 - 3 72 0 0 0 5,2
  2. AGRO CS 1. A třída lis 16, 2024 Třebechovice pod Orebem V 6 - 1 45 0 0 0 6,6
  3. AGRO CS 1. A třída lis 3, 2024 Lázně Bělohrad P 1 - 3 34 0 0 0 5,7
  4. AGRO CS 1. A třída říj 26, 2024 Nový Hradec Králové P 1 - 0 80 0 0 0 5,3
  5. AGRO CS 1. A třída říj 12, 2024 Bystřian Kunčice V 3 - 1 70 0 0 0 7,2
  6. AGRO CS 1. A třída říj 5, 2024 Trutnov "B" V 1 - 3 79 2 0 0 8,9
  7. AGRO CS 1. A třída zář 28, 2024 Velichovky V 5 - 3 32 2 0 0 8,8
  8. AGRO CS 1. A třída zář 1, 2024 Sokol Stěžery V 4 - 0 20 0 0 0 6,1
  9. AGRO CS 1. A třída srp 10, 2024 Cidlina Nový Bydžov "B" P 2 - 0 79 0 0 0 5,3
  10. AM GNOL 1. A třída čvn 15, 2019 Náchod "B" V 1 - 2 14 0 0 0 6,1
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 738 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
738 738
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,29 6,29

Útok

Góly
5 0,61
Góly ze hry
4 0,49
Góly z penalt
1 0,12

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 1,46
Obdržené góly na hřišti
17 2,07
Rozdíl skóre na hřišti
−5 −0,61
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,24

Disciplína

Žluté karty
1 0,12
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 65 % 64 % Hodnocení 89 % Vytíženost Disciplína 36 % Obrana 41 %

Sezóny

Ročníky
Černilov 2026/2027 85738106,29
AGRO CS 6. liga 85738106,29
Černilov 2025/2026 140654205,61
Černilov 2024/2025 177989006,53
Černilov 2023/2024 19181 517017,51
Černilov 2022/2023 23121 916206,72
Černilov 2021/2022 101713305,54
Černilov 2020/2021 52375006,14
Černilov 2019/2020 1571 108106,71
Černilov 2018/2019 30152 342706,92
AM GNOL 1. A třída 30152 342706,92
Černilov 2017/2018 25121 707606,64
AM GNOL 1. A třída 25121 707606,64
Černilov 2016/2017 2762 352516,27
JAKO 1. A třída 2762 352516,27
Týniště nad Orlicí 2015/2016 52391106,38
Černilov 2015/2016 1661 292406,66
1. A třída 1661 292406,66
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení