Macháček Jiří

Konec kariéry
čvc 1, 1988
38 let
Země
CZEČesko

VOTROK Krajský přebor 2023/2024

Zápasy
15
Góly
2
V základní sestavě
12
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
1 032
Hodnocení
5,80
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor zář 24, 2023 Dobruška P 1 - 2 72 1 0 0 6,7
  2. VOTROK Krajský přebor zář 9, 2023 Solnice P 1 - 4 71 0 0 0 5,2
  3. VOTROK Krajský přebor zář 2, 2023 Sokol Třebeš P 2 - 3 94 0 1 0 4,8
  4. VOTROK Krajský přebor srp 19, 2023 Jaroměř V 3 - 0 61 0 0 0 7,0
  5. VOTROK Krajský přebor srp 13, 2023 Týniště nad Orlicí P 2 - 0 97 0 0 0 5,0
  6. VOTROK Krajský přebor srp 5, 2023 Česká Skalice R 2 - 2 67 1 0 0 7,9
  7. M GROUP CZ Krajský přebor čvn 17, 2023 Dobruška V 3 - 1 66 0 0 0 6,7
  8. M GROUP CZ Krajský přebor čvn 10, 2023 Vysoká nad Labem V 4 - 1 83 0 0 0 7,1
  9. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 27, 2023 Libčany V 2 - 0 81 0 0 0 7,0
  10. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 19, 2023 Jiskra Hořice V 0 - 2 49 0 0 0 6,6
2023/2024 VOTROK Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 032 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
15 15
V základní sestavě
12 12
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
1 032 1 032
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,80 5,80

Útok

Góly
2 0,17
Góly ze hry
2 0,17
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 1,22
Obdržené góly na hřišti
26 2,27
Rozdíl skóre na hřišti
−12 −1,05
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,17

Disciplína

Žluté karty
1 0,09
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži VOTROK Krajský přebor 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 54 % 23 % Hodnocení 51 % Vytíženost Disciplína 51 % Obrana 28 %

Sezóny

Ročníky
Jičín 2023/2024 1621 123105,81
Jičín 2022/2023 143887006,76
Dvůr Králové nad Labem 2020/2021 40278005,78
Fortuna Divize C 40278005,78
Dvůr Králové nad Labem 2019/2020 153826206,35
Fortuna Divize C 153826206,35
Dvůr Králové nad Labem 2018/2019 2821 972306,05
Fortuna Divize C 2821 972306,05
Dvůr Králové nad Labem 2017/2018 2942 378106,47
Fortuna Divize C 2722 197106,32
Jičín 2016/2017 2332 077416,50
Sokol Jablonec nad Jizerou 2015/2016 1421 251105,96
Divize C 1421 251105,96
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení