Macháček Jiří

Konec kariéry
čvc 1, 1988
38 let
Země
CZEČesko

VOTROK Krajský přebor 2023/2024

Zápasy
15
Góly
2
V základní sestavě
12
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
1 032
Hodnocení
5,80
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 14, 2023 Sokol Třebeš V 4 - 1 93 0 0 0 7,1
  2. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 5, 2023 Slavia Hradec Králové P 0 - 0 92 0 0 0 6,3
  3. M GROUP CZ Krajský přebor dub 29, 2023 Chlumec nad Cidlinou P 1 - 4 93 0 0 0 4,9
  4. M GROUP CZ Krajský přebor dub 23, 2023 Vrchlabí V 2 - 4 69 0 0 0 6,6
  5. M GROUP CZ Krajský přebor dub 15, 2023 Kostelec nad Orlicí V 6 - 0 70 1 0 0 8,3
  6. M GROUP CZ Krajský přebor dub 9, 2023 Týniště nad Orlicí V 0 - 3 89 1 0 0 8,3
  7. JAKO 1. B třída - skupina A dub 1, 2023 Sparta Úpice P 1 - 3 45 0 0 0 5,4
  8. M GROUP CZ Krajský přebor dub 1, 2023 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 0 - 0 30 0 0 0 6,0
  9. M GROUP CZ Krajský přebor bře 26, 2023 Spartak Police nad Metují P 0 - 0 11 0 0 0 6,0
  10. M GROUP CZ Krajský přebor bře 18, 2023 Červený Kostelec V 3 - 2 16 1 0 0 8,3
2023/2024 VOTROK Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 032 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
15 15
V základní sestavě
12 12
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
1 032 1 032
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,80 5,80

Útok

Góly
2 0,17
Góly ze hry
2 0,17
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 1,22
Obdržené góly na hřišti
26 2,27
Rozdíl skóre na hřišti
−12 −1,05
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,17

Disciplína

Žluté karty
1 0,09
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži VOTROK Krajský přebor 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 54 % 23 % Hodnocení 51 % Vytíženost Disciplína 51 % Obrana 28 %

Sezóny

Ročníky
Jičín 2023/2024 1621 123105,81
Jičín 2022/2023 143887006,76
Dvůr Králové nad Labem 2020/2021 40278005,78
Fortuna Divize C 40278005,78
Dvůr Králové nad Labem 2019/2020 153826206,35
Fortuna Divize C 153826206,35
Dvůr Králové nad Labem 2018/2019 2821 972306,05
Fortuna Divize C 2821 972306,05
Dvůr Králové nad Labem 2017/2018 2942 378106,47
Fortuna Divize C 2722 197106,32
Jičín 2016/2017 2332 077416,50
Sokol Jablonec nad Jizerou 2015/2016 1421 251105,96
Divize C 1421 251105,96
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení