Seidel Ondřej

SK Sparta Úpice
Dres
35
čvc 24, 1988
38 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2017

JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026

Zápasy
25
Góly
0
V základní sestavě
25
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 275
Hodnocení
6,19
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída bře 30, 2019 Spartak Kobylice P 3 - 2 93 0 0 0 4,7
  2. AM GNOL 1. A třída bře 24, 2019 Olympia Hradec Králové 1901 P 4 - 2 92 0 0 0 4,2
  3. AM GNOL 1. A třída lis 17, 2018 Bystřian Kunčice P 4 - 1 91 0 0 0 4,5
  4. AM GNOL 1. A třída lis 10, 2018 Nové Město nad Metují V 2 - 0 92 0 0 0 8,0
  5. AM GNOL 1. A třída lis 4, 2018 Spartak Police nad Metují P 4 - 2 90 0 1 0 4,2
  6. AM GNOL 1. A třída říj 21, 2018 Česká Skalice V 2 - 3 92 0 0 1 4,1
  7. AM GNOL 1. A třída říj 13, 2018 Černilov V 2 - 2 94 0 0 0 5,4
  8. AM GNOL 1. A třída říj 6, 2018 Nový Hradec Králové V 2 - 6 90 0 0 0 6,7
  9. AM GNOL 1. A třída zář 29, 2018 Náchod "B" V 2 - 1 92 0 0 0 6,7
  10. AM GNOL 1. A třída zář 22, 2018 Velké Poříčí V 1 - 3 92 0 0 0 6,7
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 275 · porovnání s brankáři soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
25 25
V základní sestavě
25 25
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 275 2 275
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,19 6,19

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
68 2,69
Obdržené góly na hřišti
42 1,66
Rozdíl skóre na hřišti
26 1,03
Zápasy bez obdrženého gólu
5 0,20

Disciplína

Žluté karty
1 0,04
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s brankáři soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Čistá konta 66 % 80 % Hodnocení 97 % Vytíženost Disciplína 24 % Obrana 78 %

Sezóny

Ročníky
Sparta Úpice 2025/2026 2502 275106,19
Sparta Úpice 2024/2025 1801 616105,79
Sparta Úpice 2023/2024 2602 397105,84
Sparta Úpice 2022/2023 2612 410506,00
Sparta Úpice 2021/2022 2602 368206,25
Sparta Úpice 2020/2021 80730106,61
Sparta Úpice 2019/2020 1201 103105,26
Sparta Úpice 2018/2019 1601 468215,45
AM GNOL 1. A třída 1601 468215,45
Sparta Úpice 2017/2018 2702 436115,77
AM GNOL 1. A třída 2702 436115,77
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení