Černík Jakub

Konec kariéry
srp 1, 1988
38 let
Země
CZEČesko

AM GNOL 1. A třída 2019/2020

Zápasy
12
Góly
3
V základní sestavě
5
Ze střídačky
7
Odehrané minuty
626
Hodnocení
6,24
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C čvn 13, 2018 Kolín V 1 - 4 1 0 0 0 –
  2. Fortuna Divize C čvn 9, 2018 Brandýs nad Labem V 3 - 0 22 0 0 0 6,1
  3. Fortuna Divize C čvn 2, 2018 Trutnov V 1 - 1 7 0 0 0 –
  4. Fortuna Divize C kvě 27, 2018 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou V 3 - 1 3 0 0 0 –
  5. Fortuna Divize C kvě 13, 2018 Spartak Chrastava P 1 - 2 16 0 0 0 5,5
  6. Fortuna Divize C kvě 6, 2018 Admira Praha P 3 - 3 2 0 0 0 –
  7. Fortuna Divize C dub 29, 2018 Dvůr Králové nad Labem P 1 - 2 21 0 0 0 5,9
  8. Fortuna Divize C dub 15, 2018 Letohrad V 2 - 1 5 0 0 0 –
  9. Fortuna Divize C dub 7, 2018 Vysoké Mýto P 1 - 0 75 0 0 0 5,3
  10. Fortuna Divize C dub 1, 2018 Čechie Vykáň V 4 - 0 16 0 0 0 6,1
2019/2020 AM GNOL 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 626 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
12 12
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
7 7
Odehrané minuty
626 626
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,24 6,24

Útok

Góly
3 0,43
Góly ze hry
3 0,43
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
17 2,44
Obdržené góly na hřišti
16 2,30
Rozdíl skóre na hřišti
1 0,14
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,14

Disciplína

Žluté karty
3 0,43
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AM GNOL 1. A třída 2019/2020.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 79 % 63 % Hodnocení 49 % Vytíženost Disciplína 8 % Obrana 41 %

Sezóny

Ročníky
Lokomotiva Hradec Králové 2019/2020 123626306,24
Čáslav 2017/2018 110176005,78
Fortuna Divize C 110176005,78
Letohrad 2017/2018 140650105,66
Fortuna Divize C 140650105,66
Letohrad 2015/2016 2491 248606,29
Divize C 2491 248606,29
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení