Dres
10
říj 19, 1988
37 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 8, 2025

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
10
Góly
11
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
922
Hodnocení
7,68
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor čvn 9, 2018 Slavia Hradec Králové P 2 - 1 50 0 0 0 5,4
  2. VOTROK Krajský přebor čvn 2, 2018 Kostelec nad Orlicí V 3 - 0 91 0 0 0 7,4
  3. VOTROK Krajský přebor kvě 26, 2018 Chlumec nad Cidlinou P 3 - 1 97 1 0 0 6,0
  4. VOTROK Krajský přebor kvě 19, 2018 Lázně Bělohrad P 1 - 3 67 0 0 0 5,3
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 12, 2018 Sokol Třebeš V 0 - 2 23 0 0 0 6,3
  6. VOTROK Krajský přebor kvě 8, 2018 Jiskra Hořice V 2 - 1 92 0 0 0 6,9
  7. VOTROK Krajský přebor kvě 5, 2018 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 2 - 1 26 0 0 0 5,9
  8. VOTROK Krajský přebor dub 29, 2018 Červený Kostelec V 2 - 4 91 1 1 0 7,6
  9. VOTROK Krajský přebor dub 21, 2018 Vysoká nad Labem P 1 - 2 48 0 0 0 5,4
  10. VOTROK Krajský přebor dub 14, 2018 Jaroměř V 1 - 0 9 0 0 0 –
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 922 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
922 922
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,68 7,68

Útok

Góly
11 1,07
Góly ze hry
11 1,07
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
29 2,83
Obdržené góly na hřišti
13 1,27
Rozdíl skóre na hřišti
16 1,56
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,10

Disciplína

Žluté karty
2 0,20
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 83 % 98 % Hodnocení 96 % Vytíženost Disciplína 30 % Obrana 84 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Malšovice 2026/2027 1011922207,68
Sokol Malšovice 2025/2026 26132 375306,58
Libčany 2023/2024 134756006,36
Libčany 2022/2023 3051 815306,18
Libčany 2021/2022 2761 509506,24
Libčany 2020/2021 71363006,37
Libčany 2019/2020 133588106,79
Libčany 2018/2019 23111 206107,00
VOTROK Krajský přebor 23111 206107,00
Libčany 2017/2018 28111 234206,68
VOTROK Krajský přebor 28111 234206,68
Libčany 2016/2017 151514006,30
Libčany 2015/2016 2116007,10
1. A třída 2116007,10
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení