Dres
10
říj 19, 1988
37 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 8, 2025

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
10
Góly
11
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
922
Hodnocení
7,68
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor kvě 5, 2024 Červený Kostelec P 2 - 1 20 0 0 0 5,9
  2. VOTROK Krajský přebor dub 27, 2024 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 3 - 0 60 0 0 0 7,0
  3. VOTROK Krajský přebor dub 13, 2024 Dobruška P 1 - 5 58 0 0 0 5,1
  4. VOTROK Krajský přebor dub 6, 2024 Náchod P 5 - 2 60 0 0 0 5,0
  5. VOTROK Krajský přebor bře 30, 2024 Solnice R 1 - 1 77 0 0 0 6,3
  6. VOTROK Krajský přebor bře 23, 2024 Jičín V 1 - 2 80 0 0 0 6,4
  7. VOTROK Krajský přebor lis 11, 2023 Česká Skalice R 1 - 1 93 1 0 0 7,3
  8. VOTROK Krajský přebor zář 16, 2023 Dobruška V 1 - 2 61 1 0 0 7,3
  9. VOTROK Krajský přebor zář 9, 2023 Náchod V 3 - 1 52 0 0 0 6,8
  10. VOTROK Krajský přebor zář 3, 2023 Solnice P 4 - 2 83 1 0 0 6,3
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 922 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
922 922
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,68 7,68

Útok

Góly
11 1,07
Góly ze hry
11 1,07
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
29 2,83
Obdržené góly na hřišti
13 1,27
Rozdíl skóre na hřišti
16 1,56
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,10

Disciplína

Žluté karty
2 0,20
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 83 % 98 % Hodnocení 96 % Vytíženost Disciplína 30 % Obrana 84 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Malšovice 2026/2027 1011922207,68
Sokol Malšovice 2025/2026 26132 375306,58
Libčany 2023/2024 134756006,36
Libčany 2022/2023 3051 815306,18
Libčany 2021/2022 2761 509506,24
Libčany 2020/2021 71363006,37
Libčany 2019/2020 133588106,79
Libčany 2018/2019 23111 206107,00
VOTROK Krajský přebor 23111 206107,00
Libčany 2017/2018 28111 234206,68
VOTROK Krajský přebor 28111 234206,68
Libčany 2016/2017 151514006,30
Libčany 2015/2016 2116007,10
1. A třída 2116007,10
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení