Dres
10
říj 19, 1988
37 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 8, 2025

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
10
Góly
11
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
922
Hodnocení
7,68
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. M GROUP CZ Krajský přebor říj 29, 2022 Jičín V 2 - 0 27 0 0 0 6,3
  2. M GROUP CZ Krajský přebor říj 23, 2022 Sokol Třebeš P 3 - 0 46 0 1 0 5,0
  3. M GROUP CZ Krajský přebor říj 15, 2022 Chlumec nad Cidlinou V 2 - 1 78 0 0 0 6,3
  4. M GROUP CZ Krajský přebor říj 8, 2022 Kostelec nad Orlicí V 0 - 5 63 0 0 0 7,2
  5. M GROUP CZ Krajský přebor říj 1, 2022 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 1 - 2 92 0 0 0 5,3
  6. M GROUP CZ Krajský přebor zář 25, 2022 Červený Kostelec P 3 - 0 47 0 0 0 5,8
  7. M GROUP CZ Krajský přebor zář 17, 2022 Dobruška P 1 - 2 46 0 0 0 5,4
  8. M GROUP CZ Krajský přebor zář 10, 2022 Jaroměř P 3 - 1 30 0 0 0 5,9
  9. M GROUP CZ Krajský přebor zář 3, 2022 Jiskra Hořice P 1 - 2 56 0 0 0 5,4
  10. M GROUP CZ Krajský přebor srp 28, 2022 Slavia Hradec Králové P 3 - 0 60 0 0 0 5,1
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 922 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
922 922
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,68 7,68

Útok

Góly
11 1,07
Góly ze hry
11 1,07
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
29 2,83
Obdržené góly na hřišti
13 1,27
Rozdíl skóre na hřišti
16 1,56
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,10

Disciplína

Žluté karty
2 0,20
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 83 % 98 % Hodnocení 96 % Vytíženost Disciplína 30 % Obrana 84 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Malšovice 2026/2027 1011922207,68
Sokol Malšovice 2025/2026 26132 375306,58
Libčany 2023/2024 134756006,36
Libčany 2022/2023 3051 815306,18
Libčany 2021/2022 2761 509506,24
Libčany 2020/2021 71363006,37
Libčany 2019/2020 133588106,79
Libčany 2018/2019 23111 206107,00
VOTROK Krajský přebor 23111 206107,00
Libčany 2017/2018 28111 234206,68
VOTROK Krajský přebor 28111 234206,68
Libčany 2016/2017 151514006,30
Libčany 2015/2016 2116007,10
1. A třída 2116007,10
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení