Böhm Lukáš

SK Spartak Hajnice
Dres
25
pro 14, 1988
37 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 4, 2022

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
8
Odehrané minuty
246
Hodnocení
5,99
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 13 Olympia Hradec Králové 1901 P 3 - 1 60 0 0 0 5,3
  2. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 6 Sparta Úpice V 2 - 0 54 0 0 0 6,8
  3. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 30 Spartak Kosičky V 5 - 1 69 0 0 0 7,0
  4. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 24 Sokol Železnice "B" P 5 - 1 67 0 0 0 5,0
  5. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 16 Baník Rtyně V 1 - 0 24 0 0 0 6,1
  6. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 9 Nová Paka R 1 - 1 91 0 0 0 6,1
  7. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 2 Lázně Bělohrad "B" V 3 - 1 84 0 0 0 6,9
  8. JAKO 1. B třída - skupina A dub 26 Chlumec nad Cidlinou "C" V 0 - 2 67 0 0 0 7,2
  9. JAKO 1. B třída - skupina A dub 18 Dolní Kalná V 2 - 1 97 0 0 0 6,8
  10. JAKO 1. B třída - skupina A dub 11 Sokol Nepolisy V 0 - 1 59 0 0 0 6,3
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 246 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
8 8
Odehrané minuty
246 246
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,99 5,99

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
4 1,46
Obdržené góly na hřišti
4 1,46
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,73
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 19 % 41 % Hodnocení 44 % Vytíženost Disciplína 4 % Obrana 67 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Hajnice 2026/2027 80246205,99
AGRO CS 6. liga 80246205,99
Spartak Hajnice 2025/2026 2661 968206,78
Spartak Hajnice 2024/2025 1811 204006,09
Česká Skalice 2021/2022 2441 258306,67
AM GNOL 1. A třída 2441 258306,67
Česká Skalice 2020/2021 62349006,48
Česká Skalice 2019/2020 142954206,39
Dobruška 2018/2019 90550005,77
Jaroměř 2018/2019 80340315,70
Dobruška 2017/2018 52288007,32
Jaroměř 2016/2017 111436005,98
Jaroměř 2015/2016 60204005,75
Divize C 60204005,75
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení