Buriánek Michal

Konec kariéry
led 16, 1989
37 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2017/2018

Zápasy
26
Góly
2
V základní sestavě
25
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
2 282
Hodnocení
6,62
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C čvn 15, 2018 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou V 0 - 6 91 1 0 0 8,5
  2. Fortuna Divize C čvn 9, 2018 Turnov P 0 - 2 92 0 0 0 5,0
  3. Fortuna Divize C čvn 2, 2018 Spartak Chrastava V 1 - 7 84 0 0 0 7,1
  4. Fortuna Divize C kvě 26, 2018 Admira Praha V 2 - 0 92 0 0 0 7,3
  5. Fortuna Divize C kvě 20, 2018 Dvůr Králové nad Labem V 0 - 1 91 0 0 0 7,1
  6. Fortuna Divize C kvě 12, 2018 Zbuzany 1953 V 3 - 2 95 0 0 0 6,9
  7. Fortuna Divize C kvě 5, 2018 Letohrad P 2 - 1 91 0 0 0 5,3
  8. Fortuna Divize C dub 28, 2018 Vysoké Mýto P 0 - 1 95 0 0 0 5,2
  9. Fortuna Divize C dub 21, 2018 Čechie Vykáň V 2 - 6 19 0 0 0 6,1
  10. Fortuna Divize C dub 14, 2018 Kolín P 4 - 5 64 0 0 0 5,4
2017/2018 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 282 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
26 26
V základní sestavě
25 25
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
2 282 2 282
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,62 6,62

Útok

Góly
2 0,08
Góly ze hry
2 0,08
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
53 2,09
Obdržené góly na hřišti
24 0,95
Rozdíl skóre na hřišti
29 1,14
Zápasy bez obdrženého gólu
10 0,39

Disciplína

Žluté karty
3 0,12
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2017/2018.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 70 % 94 % Hodnocení 85 % Vytíženost Disciplína 45 % Obrana 84 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Živanice 2017/2018 2622 282306,62
Fortuna Divize C 2622 282306,62
Sokol Živanice 2016/2017 2522 203806,64
Fortuna Divize C 2522 203806,64
Sokol Živanice 2015/2016 2211 846606,48
Divize C 2211 846606,48
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení