Michálek Jan

Bez angažmá
úno 21, 1989
37 let
Země
CZEČesko

AGRO CS 1. A třída 2024/2025

Zápasy
5
Góly
0
V základní sestavě
5
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
369
Hodnocení
5,70
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor čvn 18, 2017 Jiskra Hořice V 5 - 2 63 0 0 0 6,6
  2. VOTROK Krajský přebor čvn 11, 2017 Kostelec nad Orlicí P 2 - 0 94 0 1 0 4,6
  3. VOTROK Krajský přebor čvn 4, 2017 Sokol Provodov V 5 - 2 19 0 0 0 6,0
  4. VOTROK Krajský přebor kvě 27, 2017 Dobruška P 3 - 1 65 0 1 0 4,7
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 21, 2017 Jaroměř V 3 - 1 11 0 0 0 6,1
  6. VOTROK Krajský přebor dub 30, 2017 Lázně Bělohrad P 3 - 2 93 0 0 0 5,3
  7. VOTROK Krajský přebor dub 22, 2017 Chlumec nad Cidlinou P 2 - 1 94 0 0 0 5,2
  8. VOTROK Krajský přebor dub 16, 2017 Jičín V 3 - 1 92 0 0 0 7,1
  9. VOTROK Krajský přebor dub 9, 2017 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 9 - 1 91 0 1 0 4,3
  10. VOTROK Krajský přebor dub 2, 2017 Cidlina Nový Bydžov V 3 - 2 91 0 0 0 6,9
2024/2025 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 369 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
369 369
Kapitánem
5 5
Hodnocení
5,70 5,70

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 1,46
Obdržené góly na hřišti
10 2,44
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −0,98
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 17 % 16 % Hodnocení 43 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 31 %

Sezóny

Ročníky
Slovan Broumov 2024/2025 50369005,70
Slovan Broumov 2023/2024 100632005,77
1. A třída 100632005,77
Slovan Broumov 2022/2023 1401 237205,79
AM GNOL 1. A třída 1401 237205,79
Slovan Broumov 2021/2022 1013006,40
Slovan Broumov 2019/2020 1311 188306,17
AM GNOL 1. A třída 1311 188306,17
Slovan Broumov 2018/2019 2612 216505,93
AM GNOL 1. A třída 2612 216505,93
Slovan Broumov 2017/2018 2732 200506,54
AM GNOL 1. A třída 2732 200506,54
Slovan Broumov 2016/2017 2622 169405,59
Slovan Broumov 2015/2016 1811 098725,31
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení