Zieris Petr

MFK Trutnov
Dres
13
bře 19, 1989
37 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 12, 2018

AGRO CS 1. A třída 2025/2026

Zápasy
12
Góly
3
V základní sestavě
11
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
993
Hodnocení
6,16
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AGRO CS 1. A třída čvn 12 Nový Hradec Králové P 2 - 3 27 0 1 0 5,1
  2. AGRO CS 1. A třída kvě 16 Sokol Stěžery V 4 - 0 90 0 0 0 7,4
  3. AGRO CS 1. A třída kvě 2 Lokomotiva Hradec Králové P 2 - 3 94 1 1 0 5,8
  4. AGRO CS 1. A třída dub 11 Kostelec nad Orlicí R 1 - 1 91 0 0 0 6,1
  5. AGRO CS 1. A třída bře 28 Lázně Bělohrad V 3 - 1 93 0 0 0 7,0
  6. AGRO CS 1. A třída lis 15, 2025 Nový Hradec Králové R 2 - 2 96 1 1 0 6,7
  7. AGRO CS 1. A třída lis 8, 2025 Bystřian Kunčice P 3 - 6 91 0 1 0 4,6
  8. AGRO CS 1. A třída říj 11, 2025 Slavoj Skřivany R 2 - 2 90 0 0 0 5,9
  9. AGRO CS 1. A třída říj 4, 2025 Lokomotiva Hradec Králové P 4 - 2 91 1 0 0 6,0
  10. AGRO CS 1. A třída zář 27, 2025 Jiskra Hořice V 4 - 0 90 0 0 0 7,4
2025/2026 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 993 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
12 12
V základní sestavě
11 11
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
993 993
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,16 6,16

Útok

Góly
3 0,27
Góly ze hry
3 0,27
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
25 2,27
Obdržené góly na hřišti
22 1,99
Rozdíl skóre na hřišti
3 0,27
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,18

Disciplína

Žluté karty
4 0,36
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 74 % 63 % Hodnocení 64 % Vytíženost Disciplína 11 % Obrana 44 %

Sezóny

Ročníky
Trutnov "B" 2025/2026 123993406,16
Trutnov 2024/2025 2521 842405,89
Trutnov 2023/2024 2622 448605,91
Fortuna Divize C 2622 448605,91
Trutnov 2022/2023 2842 534206,54
Fortuna Divize C 2842 534206,54
Trutnov 2021/2022 2542 316506,05
Fortuna Divize C 2542 316506,05
Trutnov 2020/2021 82735205,90
Fortuna Divize C 82735205,90
Trutnov 2019/2020 1521 368305,91
Fortuna Divize C 1411 278305,90
Trutnov 2018/2019 2732 480706,05
Fortuna Divize C 2732 480706,05
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení