Zieris Petr

MFK Trutnov
Dres
13
bře 19, 1989
37 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 12, 2018

AGRO CS 1. A třída 2025/2026

Zápasy
12
Góly
3
V základní sestavě
11
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
993
Hodnocení
6,16
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C čvn 14, 2025 Turnov R 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C čvn 8, 2025 Cidlina Nový Bydžov R 1 - 1 93 0 0 0 6,0
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 31, 2025 Velké Hamry P 2 - 1 95 0 0 0 5,2
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 25, 2025 Hlinsko P 0 - 1 96 0 0 0 5,2
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 18, 2025 Slavia Hradec Králové V 0 - 1 94 0 0 0 7,1
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 11, 2025 Horní Ředice V 3 - 1 27 1 1 0 6,9
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 27, 2025 Spartak Police nad Metují P 0 - 1 56 0 0 0 5,4
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 19, 2025 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 V 0 - 2 19 0 0 0 6,1
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 16, 2025 Přepeře V 0 - 1 6 0 0 0 –
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 13, 2025 Brandýs nad Labem V 1 - 0 6 0 0 0 –
2025/2026 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 993 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
12 12
V základní sestavě
11 11
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
993 993
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,16 6,16

Útok

Góly
3 0,27
Góly ze hry
3 0,27
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
25 2,27
Obdržené góly na hřišti
22 1,99
Rozdíl skóre na hřišti
3 0,27
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,18

Disciplína

Žluté karty
4 0,36
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 74 % 63 % Hodnocení 64 % Vytíženost Disciplína 11 % Obrana 44 %

Sezóny

Ročníky
Trutnov "B" 2025/2026 123993406,16
Trutnov 2024/2025 2521 842405,89
Trutnov 2023/2024 2622 448605,91
Fortuna Divize C 2622 448605,91
Trutnov 2022/2023 2842 534206,54
Fortuna Divize C 2842 534206,54
Trutnov 2021/2022 2542 316506,05
Fortuna Divize C 2542 316506,05
Trutnov 2020/2021 82735205,90
Fortuna Divize C 82735205,90
Trutnov 2019/2020 1521 368305,91
Fortuna Divize C 1411 278305,90
Trutnov 2018/2019 2732 480706,05
Fortuna Divize C 2732 480706,05
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení