Koblížek Jakub

Bez angažmá
kvě 12, 1989
37 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina B 2024/2025

Zápasy
18
Góly
4
V základní sestavě
18
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 603
Hodnocení
5,54
Žluté karty
5
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 21, 2025 Slavoj Teplice nad Metují P 11 - 3 90 0 0 0 4,8
  2. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 31, 2025 Náchod "B" P 1 - 2 91 0 0 0 5,2
  3. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 25, 2025 Sokol Dohalice P 3 - 1 93 0 0 0 5,0
  4. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 17, 2025 Sokol Javornice P 6 - 1 90 0 1 0 4,5
  5. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 3, 2025 České Meziříčí P 1 - 0 92 0 0 0 5,2
  6. JAKO 1. B třída - skupina B dub 26, 2025 Sokol Provodov P 0 - 4 91 0 1 0 4,5
  7. JAKO 1. B třída - skupina B dub 19, 2025 Nové Město nad Metují P 2 - 0 90 0 0 0 5,0
  8. JAKO 1. B třída - skupina B dub 5, 2025 Spartak Opočno P 4 - 1 91 0 1 0 4,6
  9. JAKO 1. B třída - skupina B lis 9, 2024 Sokol Provodov P 3 - 1 91 0 1 0 4,6
  10. JAKO 1. B třída - skupina B lis 2, 2024 Lokomotiva Meziměstí P 5 - 1 90 0 0 0 4,9
2024/2025 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 603 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
18 18
V základní sestavě
18 18
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 603 1 603
Kapitánem
8 8
Hodnocení
5,54 5,54

Útok

Góly
4 0,22
Góly ze hry
3 0,17
Góly z penalt
1 0,06

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
26 1,46
Obdržené góly na hřišti
66 3,71
Rozdíl skóre na hřišti
−40 −2,25
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
5 0,28
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 52 % 12 % Hodnocení 81 % Vytíženost Disciplína 18 % Obrana 13 %

Sezóny

6. liga
Roudnice 2015/2016 – 2017/2018 6845 7491006,10
2015/2016 1. A třída 2712 423405,95
Celkem 6845 7491006,10
7. liga
Sokol Malšova Lhota 2022/2023 – 2024/2025 56175 041906,25
Celkem 56175 041906,25
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení