Karel Martin

TJ Velichovky
Dres
12
kvě 13, 1989
37 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 4, 2011

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
585
Hodnocení
5,51
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. JAKO 7. liga - skupina B zář 20 Spartak Opočno P 0 - 3 45 0 0 0 5,8
  2. JAKO 7. liga - skupina B zář 13 Spartak Kosičky P 5 - 0 90 0 0 0 4,9
  3. JAKO 7. liga - skupina B zář 6 Sokol Javornice P 1 - 3 98 0 0 0 5,0
  4. JAKO 7. liga - skupina B srp 29 Sokol Lhota pod Libčany P 5 - 0 91 0 0 0 4,9
  5. JAKO 7. liga - skupina B srp 23 Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" V 1 - 0 94 0 1 0 6,7
  6. JAKO 7. liga - skupina B srp 15 Vysoká nad Labem R 0 - 0 96 0 0 0 6,3
  7. JAKO 7. liga - skupina B srp 8 Slavoj Teplice nad Metují P 5 - 0 71 0 0 0 5,0
  8. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 13 Třebechovice pod Orebem V 3 - 2 35 0 0 0 6,2
  9. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 6 Náchod "B" P 4 - 1 92 0 0 0 5,0
  10. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 30 Vysoká nad Labem V 2 - 4 94 0 0 0 7,0
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 585 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
585 585
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,51 5,51

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
2 0,31
Obdržené góly na hřišti
16 2,46
Rozdíl skóre na hřišti
−14 −2,15
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,31

Disciplína

Žluté karty
1 0,15
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 4 % 13 % Hodnocení 65 % Vytíženost Disciplína 35 % Obrana 46 %

Sezóny

6. liga
Velichovky 2024/2025 2831 470005,84
Celkem 2831 470005,84
7. liga
Velichovky 2022/2023 – 2026/2027 6764 620706,06
Celkem 6764 620706,06
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení