Kubelka David

Konec kariéry
srp 6, 1989
37 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2018/2019

Zápasy
21
Góly
6
V základní sestavě
20
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
1 814
Hodnocení
6,27
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A lis 3, 2018 Miletín V 2 - 3 92 0 0 0 6,8
  2. JAKO 1. B třída - skupina A říj 27, 2018 Kopidlno V 7 - 3 90 0 0 0 7,1
  3. JAKO 1. B třída - skupina A říj 20, 2018 Jiskra Kocbeře P 2 - 3 92 0 1 0 4,9
  4. JAKO 1. B třída - skupina A říj 13, 2018 Vrchlabí "B" V 4 - 2 90 0 0 0 7,0
  5. JAKO 1. B třída - skupina A říj 6, 2018 Sokol Staré Buky P 2 - 1 96 0 0 0 5,2
  6. JAKO 1. B třída - skupina A zář 15, 2018 Dolní Kalná V 4 - 0 90 0 0 0 7,4
  7. JAKO 1. B třída - skupina A zář 9, 2018 Sokol Železnice P 3 - 0 90 0 0 0 5,0
  8. JAKO 1. B třída - skupina A zář 1, 2018 Nová Paka P 1 - 3 93 0 0 0 5,0
  9. JAKO 1. B třída - skupina A srp 25, 2018 Slavoj Skřivany P 5 - 1 90 1 0 0 5,9
  10. JAKO 1. B třída - skupina A srp 18, 2018 Dvůr Králové nad Labem "B" P 1 - 7 91 1 0 0 5,8
2018/2019 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 814 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
21 21
V základní sestavě
20 20
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
1 814 1 814
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,27 6,27

Útok

Góly
6 0,30
Góly ze hry
6 0,30
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
46 2,28
Obdržené góly na hřišti
49 2,43
Rozdíl skóre na hřišti
−3 −0,15
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,10

Disciplína

Žluté karty
4 0,20
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2018/2019.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 73 % 69 % Hodnocení 83 % Vytíženost Disciplína 29 % Obrana 34 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Bílá Třemešná 2018/2019 2161 814406,27
Sokol Bílá Třemešná 2017/2018 1531 309005,47
AM GNOL 1. A třída 1531 309005,47
Sokol Bílá Třemešná 2016/2017 30162 650206,64
JAKO 1. A třída 30162 650206,64
Sokol Bílá Třemešná 2015/2016 30162 665106,70
1. A třída 30162 665106,70
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení