Kubelka David

Konec kariéry
srp 6, 1989
37 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2018/2019

Zápasy
21
Góly
6
V základní sestavě
20
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
1 814
Hodnocení
6,27
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída čvn 9, 2018 Týniště nad Orlicí V 1 - 1 47 0 0 0 6,0
  2. AM GNOL 1. A třída lis 25, 2017 Bystřian Kunčice P 5 - 2 91 0 0 0 5,0
  3. AM GNOL 1. A třída lis 18, 2017 Spartak Kobylice P 1 - 5 90 0 0 0 5,0
  4. AM GNOL 1. A třída lis 12, 2017 Týniště nad Orlicí P 5 - 2 77 0 0 0 5,1
  5. AM GNOL 1. A třída lis 4, 2017 Trutnov "B" P 4 - 2 91 1 0 0 6,1
  6. AM GNOL 1. A třída říj 28, 2017 Roudnice P 2 - 6 90 0 0 0 4,9
  7. AM GNOL 1. A třída říj 22, 2017 Černilov P 5 - 0 90 0 0 0 4,9
  8. AM GNOL 1. A třída říj 14, 2017 Dobruška P 2 - 4 91 1 0 0 6,0
  9. AM GNOL 1. A třída zář 30, 2017 Slovan Broumov P 0 - 4 90 0 0 0 4,9
  10. AM GNOL 1. A třída zář 23, 2017 Sobotka P 2 - 1 93 0 0 0 5,3
2018/2019 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 814 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
21 21
V základní sestavě
20 20
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
1 814 1 814
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,27 6,27

Útok

Góly
6 0,30
Góly ze hry
6 0,30
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
46 2,28
Obdržené góly na hřišti
49 2,43
Rozdíl skóre na hřišti
−3 −0,15
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,10

Disciplína

Žluté karty
4 0,20
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2018/2019.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 73 % 69 % Hodnocení 83 % Vytíženost Disciplína 29 % Obrana 34 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Bílá Třemešná 2018/2019 2161 814406,27
Sokol Bílá Třemešná 2017/2018 1531 309005,47
AM GNOL 1. A třída 1531 309005,47
Sokol Bílá Třemešná 2016/2017 30162 650206,64
JAKO 1. A třída 30162 650206,64
Sokol Bílá Třemešná 2015/2016 30162 665106,70
1. A třída 30162 665106,70
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení