Stieber Filip

Konec kariéry
zář 13, 1989
37 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina B 2022/2023

Zápasy
14
Góly
2
V základní sestavě
14
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 294
Hodnocení
5,94
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída bře 7, 2020 Nové Město nad Metují V 1 - 2 92 0 0 0 6,9
  2. AM GNOL 1. A třída lis 17, 2019 Česká Skalice P 4 - 1 92 0 0 0 4,9
  3. AM GNOL 1. A třída lis 10, 2019 Trutnov "B" V 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  4. AM GNOL 1. A třída lis 2, 2019 Bystřian Kunčice P 3 - 0 92 0 0 0 5,0
  5. AM GNOL 1. A třída říj 27, 2019 Jaroměř P 1 - 6 90 0 0 0 4,9
  6. AM GNOL 1. A třída říj 19, 2019 Velké Poříčí V 3 - 5 91 0 0 0 6,9
  7. AM GNOL 1. A třída říj 13, 2019 Lokomotiva Hradec Králové P 2 - 7 90 0 0 0 4,9
  8. AM GNOL 1. A třída zář 29, 2019 Náchod "B" V 2 - 1 92 0 1 0 6,4
  9. AM GNOL 1. A třída zář 21, 2019 Sokol Nepolisy P 3 - 0 90 0 0 0 5,0
  10. AM GNOL 1. A třída zář 15, 2019 Sobotka P 0 - 0 95 0 0 0 6,3
2022/2023 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 294 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
14 14
V základní sestavě
14 14
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 294 1 294
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,94 5,94

Útok

Góly
2 0,14
Góly ze hry
2 0,14
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
28 1,95
Obdržené góly na hřišti
32 2,23
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −0,28
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,07

Disciplína

Žluté karty
4 0,28
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 56 % 41 % Hodnocení 67 % Vytíženost Disciplína 22 % Obrana 60 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Lípa nad Orlicí 2022/2023 1421 294405,94
Baník Vamberk 2021/2022 42367106,55
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2020/2021 30127005,43
Solnice 2019/2020 1501 355105,67
AM GNOL 1. A třída 1501 355105,67
Solnice 2018/2019 21111 735307,09
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2017/2018 153997206,12
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2016/2017 2471 557306,46
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2015/2016 92569006,31
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení