Hátle Jan

Bez angažmá
lis 3, 1989
36 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2024/2025

Zápasy
22
Góly
9
V základní sestavě
21
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
1 886
Hodnocení
6,09
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. JAKO 1. B třída - skupina A dub 5, 2025 Jičín "B" P 6 - 0 90 0 0 0 4,8
  2. JAKO 1. B třída - skupina A bře 29, 2025 Dolní Kalná R 0 - 0 93 0 0 0 6,3
  3. JAKO 1. B třída - skupina A lis 2, 2024 Sokol Dětenice P 3 - 2 59 0 0 0 5,0
  4. JAKO 1. B třída - skupina A říj 26, 2024 Nová Paka P 1 - 6 90 0 0 0 4,9
  5. JAKO 1. B třída - skupina A říj 5, 2024 Vrchlabí "B" P 2 - 1 92 1 0 0 6,3
  6. JAKO 1. B třída - skupina A zář 27, 2024 Lázně Bělohrad "B" P 2 - 4 92 0 0 0 5,0
  7. JAKO 1. B třída - skupina A zář 21, 2024 Sokol Nepolisy R 1 - 1 93 0 0 0 6,0
  8. JAKO 1. B třída - skupina A zář 7, 2024 Sobotka P 4 - 0 91 0 0 0 4,9
  9. JAKO 1. B třída - skupina A srp 31, 2024 Sparta Úpice V 4 - 2 95 1 0 0 8,3
  10. JAKO 1. B třída - skupina A srp 25, 2024 Jičín "B" V 2 - 0 92 2 0 0 9,8
2024/2025 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 886 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
22 22
V základní sestavě
21 21
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
1 886 1 886
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,09 6,09

Útok

Góly
9 0,43
Góly ze hry
8 0,38
Góly z penalt
1 0,05

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
30 1,43
Obdržené góly na hřišti
58 2,77
Rozdíl skóre na hřišti
−28 −1,34
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,14

Disciplína

Žluté karty
2 0,10
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 55 % 52 % Hodnocení 87 % Vytíženost Disciplína 43 % Obrana 27 %

Sezóny

Ročníky
Miletín 2024/2025 2291 886206,09
Miletín 2023/2024 2862 241405,76
1. A třída 2862 241405,76
Miletín 2022/2023 29141 841406,44
AM GNOL 1. A třída 29141 841406,44
Miletín 2021/2022 22151 987407,25
Miletín 2020/2021 76628007,33
Miletín 2019/2020 1113954207,71
Miletín 2018/2019 22112 009406,73
Miletín 2017/2018 2291 936606,77
Miletín 2016/2017 19191 648207,55
Miletín 2015/2016 2432 007605,73
1. A třída 2432 007605,73
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení