Hátle Jan

Bez angažmá
lis 3, 1989
36 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2024/2025

Zápasy
22
Góly
9
V základní sestavě
21
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
1 886
Hodnocení
6,09
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. JAKO 1. B třída - skupina A srp 17, 2024 Dolní Kalná R 2 - 2 93 0 0 0 6,0
  2. JAKO 1. B třída - skupina A srp 10, 2024 Spartak Hajnice R 0 - 0 89 0 0 0 6,3
  3. 1. A třída čvn 15, 2024 Slovan Broumov V 1 - 2 94 0 0 0 6,8
  4. 1. A třída čvn 8, 2024 Roudnice V 4 - 1 91 1 0 0 8,5
  5. 1. A třída čvn 2, 2024 Trutnov "B" V 4 - 2 94 2 0 0 9,5
  6. 1. A třída kvě 25, 2024 Vrchlabí P 1 - 3 78 0 0 0 5,2
  7. 1. A třída kvě 18, 2024 Sokol Třebeš "B" V 0 - 2 94 0 1 0 6,9
  8. 1. A třída kvě 11, 2024 Vysoká nad Labem P 8 - 1 90 0 0 0 4,8
  9. 1. A třída kvě 8, 2024 Nový Hradec Králové P 2 - 8 66 0 0 0 4,9
  10. 1. A třída kvě 5, 2024 Cidlina Nový Bydžov "B" P 1 - 8 76 0 0 0 4,9
2024/2025 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 886 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
22 22
V základní sestavě
21 21
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
1 886 1 886
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,09 6,09

Útok

Góly
9 0,43
Góly ze hry
8 0,38
Góly z penalt
1 0,05

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
30 1,43
Obdržené góly na hřišti
58 2,77
Rozdíl skóre na hřišti
−28 −1,34
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,14

Disciplína

Žluté karty
2 0,10
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 55 % 52 % Hodnocení 87 % Vytíženost Disciplína 43 % Obrana 27 %

Sezóny

Ročníky
Miletín 2024/2025 2291 886206,09
Miletín 2023/2024 2862 241405,76
1. A třída 2862 241405,76
Miletín 2022/2023 29141 841406,44
AM GNOL 1. A třída 29141 841406,44
Miletín 2021/2022 22151 987407,25
Miletín 2020/2021 76628007,33
Miletín 2019/2020 1113954207,71
Miletín 2018/2019 22112 009406,73
Miletín 2017/2018 2291 936606,77
Miletín 2016/2017 19191 648207,55
Miletín 2015/2016 2432 007605,73
1. A třída 2432 007605,73
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení