Ujec Milan

SK Libčany
Dres
14
pro 27, 1989
36 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 1, 2025

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
14
Góly
7
V základní sestavě
13
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
1 175
Hodnocení
6,70
Žluté karty
5
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C kvě 28, 2022 Benátky nad Jizerou V 4 - 1 16 0 0 0 6,1
  2. Fortuna Divize C kvě 21, 2022 Sokol Libiš V 1 - 2 5 0 0 0 –
  3. Fortuna Divize C kvě 7, 2022 Kosmonosy R 2 - 2 61 0 0 0 5,6
  4. Fortuna Divize C dub 27, 2022 Čáslav R 1 - 1 63 0 0 0 5,6
  5. Fortuna Divize C dub 23, 2022 Letohrad P 3 - 1 93 1 0 0 6,0
  6. Fortuna Divize C dub 16, 2022 Trutnov R 1 - 1 35 1 0 0 7,1
  7. Fortuna Divize C bře 26, 2022 Sparta Kutná Hora V 1 - 4 62 1 0 0 8,4
  8. Fortuna Divize C bře 19, 2022 Sparta Kolín R 1 - 1 50 0 1 0 6,0
  9. Fortuna Divize C čvn 15, 2018 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou V 0 - 6 65 2 0 0 9,8
  10. Fortuna Divize C čvn 9, 2018 Turnov P 0 - 2 36 0 0 0 5,8
2025/2026 STARMON Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 175 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
14 14
V základní sestavě
13 13
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
1 175 1 175
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,70 6,70

Útok

Góly
7 0,54
Góly ze hry
7 0,54
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
26 1,99
Obdržené góly na hřišti
20 1,53
Rozdíl skóre na hřišti
6 0,46
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,23

Disciplína

Žluté karty
5 0,38
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži STARMON Krajský přebor 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 86 % 92 % Hodnocení 61 % Vytíženost Disciplína 10 % Obrana 43 %

Sezóny

Ročníky
Libčany 2025/2026 1471 175506,70
Vysoká nad Labem 2024/2025 30102 7871206,06
VOTROK Krajský přebor 30102 7871206,06
Vysoká nad Labem 2023/2024 29372 583408,06
1. A třída 29372 583408,06
Vysoká nad Labem 2022/2023 24192 082616,77
Vysoké Mýto 2021/2022 83385106,40
Fortuna Divize C 83385106,40
Sokol Živanice 2017/2018 2891 801306,80
Fortuna Divize C 2891 801306,80
Sokol Živanice 2016/2017 29202 320407,21
Fortuna Divize C 29202 320407,21
Sokol Živanice 2015/2016 119852826,80
Divize C 119852826,80
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení