Čopík Roman

Konec kariéry
led 1, 1990
36 let
Země
SVKSlovensko

JAKO 1. B třída - skupina B 2022/2023

Zápasy
4
Góly
0
V základní sestavě
3
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
195
Hodnocení
5,20
Žluté karty
2
Červené karty
1

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 27, 2023 České Meziříčí P 3 - 6 29 0 0 0 5,9
  2. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 1, 2023 Slavoj Předměřice nad Labem P 4 - 1 58 0 0 0 5,2
  3. JAKO 1. B třída - skupina B dub 29, 2023 Sokol Zdelov P 1 - 1 82 0 0 0 6,0
  4. JAKO 1. B třída - skupina B dub 1, 2023 Sokol Javornice V 1 - 3 26 0 2 1 3,7
  5. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 28, 2022 Sokol Malšovice P 3 - 1 88 0 0 0 5,3
  6. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 21, 2022 Lokomotiva Meziměstí V 0 - 0 91 0 0 0 6,3
  7. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 14, 2022 Slavia Hradec Králové "B" P 5 - 0 90 0 0 0 4,9
  8. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 7, 2022 Smiřice V 6 - 0 70 0 0 0 7,4
  9. JAKO 1. B třída - skupina B dub 30, 2022 Sokol Javornice P 1 - 1 83 1 0 0 7,0
  10. JAKO 1. B třída - skupina B dub 9, 2022 Sokol Hejtmánkovice P 5 - 0 90 0 0 0 4,9
2022/2023 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 195 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
4 4
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
195 195
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,20 5,20

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
2 0,92
Obdržené góly na hřišti
6 2,77
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −1,85
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,92
Červené karty
1 0,46

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 8 % 2 % Hodnocení 26 % Vytíženost Disciplína 3 % Obrana 34 %

Sezóny

5. liga
Dobruška 2015/2016 – 2019/2020 82165 8031115,83
Celkem 82165 8031115,83
6. liga
Dobruška 2017/2018 24132 003807,06
Celkem 24132 003807,06
7. liga
Baník Vamberk 2020/2021 – 2022/2023 32262 549416,73
Celkem 32262 549416,73
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení