Dvořák Pavel

Konec kariéry
bře 16, 1990
36 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2022/2023

Zápasy
23
Góly
10
V základní sestavě
23
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 070
Hodnocení
5,57
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 17, 2023 Nová Paka P 2 - 7 90 0 0 0 4,9
  2. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 3, 2023 Dolní Kalná P 1 - 2 94 0 0 0 5,2
  3. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 27, 2023 Spartak Kosičky P 8 - 1 90 0 0 0 4,8
  4. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 20, 2023 Jičín "B" P 0 - 1 93 0 1 0 4,8
  5. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 13, 2023 Sokol Nepolisy P 1 - 2 96 0 0 0 5,3
  6. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 6, 2023 Sokol Stará Paka P 4 - 0 92 0 1 0 4,5
  7. JAKO 1. B třída - skupina A dub 29, 2023 Slavoj Skřivany P 0 - 4 90 0 0 0 4,9
  8. JAKO 1. B třída - skupina A dub 23, 2023 Dvůr Králové nad Labem "B" P 5 - 1 90 0 0 0 4,9
  9. JAKO 1. B třída - skupina A dub 15, 2023 Kopidlno P 0 - 2 90 0 0 0 5,0
  10. JAKO 1. B třída - skupina A dub 8, 2023 Rudník P 5 - 2 91 0 0 0 5,0
2022/2023 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 070 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
23 23
V základní sestavě
23 23
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 070 2 070
Kapitánem
3 3
Hodnocení
5,57 5,57

Útok

Góly
10 0,43
Góly ze hry
10 0,43
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
29 1,26
Obdržené góly na hřišti
94 4,09
Rozdíl skóre na hřišti
−65 −2,83
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
4 0,17
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 52 % 11 % Hodnocení 92 % Vytíženost Disciplína 32 % Obrana 11 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Kobylice 2022/2023 23102 070405,57
Spartak Kobylice 2021/2022 1831 443105,89
Spartak Kobylice 2020/2021 50397005,66
Spartak Kobylice 2019/2020 1111 002105,86
Spartak Kobylice 2018/2019 2832 573305,54
AM GNOL 1. A třída 2832 573305,54
Spartak Kobylice 2017/2018 2732 494505,93
AM GNOL 1. A třída 2732 494505,93
Spartak Kobylice 2016/2017 2321 959206,64
Spartak Kobylice 2015/2016 1961 666306,45
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení