Smetana Stanislav

Konec kariéry
kvě 17, 1990
36 let
Země
CZEČesko

4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
6
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
526
Hodnocení
6,11
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 28, 2024 Dobrovice R 1 - 1 97 0 1 0 5,6
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 21, 2024 Chrudim R 1 - 1 63 0 0 0 6,1
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 11, 2024 Cidlina Nový Bydžov V 4 - 3 94 0 0 0 6,8
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 7, 2024 Přepeře P 2 - 1 31 0 0 0 6,1
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 31, 2024 Benešov V 3 - 1 65 0 0 0 6,9
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 25, 2024 Turnov R 0 - 0 82 0 0 0 6,3
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 10, 2024 Velké Hamry P 2 - 0 94 0 0 0 5,0
  8. Fortuna Divize C čvn 18, 2022 Čáslav R 4 - 4 96 0 1 0 5,6
  9. Fortuna Divize C čvn 11, 2022 Letohrad P 1 - 0 97 0 1 0 4,8
  10. Fortuna Divize C čvn 4, 2022 Trutnov V 4 - 1 66 0 0 0 7,2
2024/2025 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 526 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
526 526
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,11 6,11

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
10 1,71
Obdržené góly na hřišti
8 1,37
Rozdíl skóre na hřišti
2 0,34
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,17

Disciplína

Žluté karty
1 0,17
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 35 % 62 % Hodnocení 37 % Vytíženost Disciplína 43 % Obrana 56 %

Sezóny

Ročníky
Kosmonosy 2024/2025 70526106,11
Kosmonosy 2021/2022 2702 3461106,02
Fortuna Divize C 2702 3461106,02
Ostrá 2019/2020 1401 165506,04
Fortuna Divize C 1401 165506,04
Horky nad Jizerou 2018/2019 2722 4871105,84
Fortuna Divize C 2722 4871105,84
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení