Bartoníček Martin

Bez angažmá
kvě 26, 1990
36 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2024/2025

Zápasy
21
Góly
6
V základní sestavě
20
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
1 772
Hodnocení
5,82
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 21, 2025 Spartak Hajnice P 5 - 1 90 0 0 0 4,9
  2. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 14, 2025 Sokol Dětenice V 3 - 2 93 1 0 0 8,2
  3. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 7, 2025 Nová Paka P 4 - 1 90 0 0 0 5,0
  4. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 31, 2025 Spartak Kosičky R 3 - 3 94 1 0 0 7,1
  5. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 25, 2025 Chlumec nad Cidlinou "B" P 3 - 1 90 0 0 0 5,1
  6. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 18, 2025 Vrchlabí "B" V 3 - 1 90 1 0 0 8,0
  7. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 11, 2025 Lázně Bělohrad "B" P 4 - 0 92 0 0 0 4,9
  8. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 3, 2025 Sokol Nepolisy P 3 - 4 94 0 0 0 5,4
  9. JAKO 1. B třída - skupina A dub 26, 2025 Slavoj Skřivany P 2 - 0 93 0 0 0 5,0
  10. JAKO 1. B třída - skupina A dub 20, 2025 Sobotka P 2 - 3 92 0 0 0 5,3
2024/2025 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 772 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
21 21
V základní sestavě
20 20
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
1 772 1 772
Kapitánem
12 12
Hodnocení
5,82 5,82

Útok

Góly
6 0,30
Góly ze hry
6 0,30
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
29 1,47
Obdržené góly na hřišti
59 3,00
Rozdíl skóre na hřišti
−30 −1,52
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,05

Disciplína

Žluté karty
2 0,10
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 53 % 27 % Hodnocení 83 % Vytíženost Disciplína 42 % Obrana 22 %

Sezóny

Ročníky
Miletín 2024/2025 2161 772205,82
Miletín 2023/2024 30162 741206,04
1. A třída 30162 741206,04
Miletín 2022/2023 2962 602406,22
AM GNOL 1. A třída 2962 602406,22
Miletín 2021/2022 2272 003206,64
Miletín 2020/2021 80728006,09
Miletín 2019/2020 1331 147106,72
Miletín 2018/2019 1551 245006,72
Miletín 2017/2018 25172 237107,32
Miletín 2016/2017 26102 108106,77
Miletín 2015/2016 2321 614005,80
1. A třída 2321 614005,80
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení