Hendrych Radomír

Konec kariéry
čvc 14, 1990
36 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2019/2020

Zápasy
11
Góly
1
V základní sestavě
11
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
984
Hodnocení
5,53
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A srp 24, 2019 Spartak Kobylice P 8 - 2 90 0 0 0 4,8
  2. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 14, 2019 Miletín V 2 - 2 73 0 0 0 6,0
  3. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 9, 2019 Kopidlno V 3 - 5 79 0 0 0 6,7
  4. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 26, 2019 Vrchlabí "B" P 2 - 0 90 0 0 0 5,0
  5. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 18, 2019 Sokol Staré Buky P 3 - 5 72 0 0 0 5,8
  6. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 11, 2019 Sokol Nepolisy V 3 - 3 98 0 0 0 6,1
  7. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 4, 2019 Sokol Nemyčeves P 2 - 3 94 0 0 0 5,2
  8. JAKO 1. B třída - skupina A dub 28, 2019 Dolní Kalná P 2 - 0 93 0 0 0 5,0
  9. JAKO 1. B třída - skupina A dub 20, 2019 Sokol Železnice V 3 - 2 99 1 0 0 7,8
  10. JAKO 1. B třída - skupina A dub 13, 2019 Nová Paka V 3 - 5 94 2 0 0 8,9
2019/2020 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 984 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
11 11
V základní sestavě
11 11
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
984 984
Kapitánem
2 2
Hodnocení
5,53 5,53

Útok

Góly
1 0,09
Góly ze hry
1 0,09
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 1,37
Obdržené góly na hřišti
48 4,39
Rozdíl skóre na hřišti
−33 −3,02
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,09

Disciplína

Žluté karty
1 0,09
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2019/2020.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 40 % 12 % Hodnocení 83 % Vytíženost Disciplína 42 % Obrana 10 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Bílá Třemešná 2019/2020 111984105,53
Sokol Bílá Třemešná 2018/2019 24142 112006,79
Sokol Bílá Třemešná 2017/2018 2982 552205,52
AM GNOL 1. A třída 2982 552205,52
Sokol Bílá Třemešná 2016/2017 19141 458006,87
JAKO 1. A třída 19141 458006,87
Sokol Bílá Třemešná 2015/2016 2782 221106,41
1. A třída 2782 221106,41
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení