Hendrych Radomír

Konec kariéry
čvc 14, 1990
36 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2019/2020

Zápasy
11
Góly
1
V základní sestavě
11
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
984
Hodnocení
5,53
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída čvn 9, 2018 Týniště nad Orlicí V 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  2. AM GNOL 1. A třída čvn 2, 2018 Trutnov "B" P 0 - 2 92 0 0 0 5,0
  3. AM GNOL 1. A třída kvě 30, 2018 Náchod "B" P 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  4. AM GNOL 1. A třída kvě 26, 2018 Roudnice P 4 - 0 90 0 0 0 4,9
  5. AM GNOL 1. A třída kvě 19, 2018 Černilov P 0 - 3 90 0 0 0 5,0
  6. AM GNOL 1. A třída kvě 12, 2018 Dobruška P 10 - 0 90 0 0 0 4,6
  7. AM GNOL 1. A třída kvě 8, 2018 Tatran Hostinné P 3 - 0 90 0 0 0 5,0
  8. AM GNOL 1. A třída kvě 5, 2018 Bystřian Kunčice P 0 - 1 93 0 0 0 5,2
  9. AM GNOL 1. A třída kvě 1, 2018 Kratonohy "B" P 0 - 6 91 0 0 0 4,8
  10. AM GNOL 1. A třída dub 29, 2018 Slovan Broumov P 3 - 0 92 0 0 0 5,0
2019/2020 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 984 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
11 11
V základní sestavě
11 11
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
984 984
Kapitánem
2 2
Hodnocení
5,53 5,53

Útok

Góly
1 0,09
Góly ze hry
1 0,09
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 1,37
Obdržené góly na hřišti
48 4,39
Rozdíl skóre na hřišti
−33 −3,02
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,09

Disciplína

Žluté karty
1 0,09
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2019/2020.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 40 % 12 % Hodnocení 83 % Vytíženost Disciplína 42 % Obrana 10 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Bílá Třemešná 2019/2020 111984105,53
Sokol Bílá Třemešná 2018/2019 24142 112006,79
Sokol Bílá Třemešná 2017/2018 2982 552205,52
AM GNOL 1. A třída 2982 552205,52
Sokol Bílá Třemešná 2016/2017 19141 458006,87
JAKO 1. A třída 19141 458006,87
Sokol Bílá Třemešná 2015/2016 2782 221106,41
1. A třída 2782 221106,41
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení