Hendrych Radomír

Konec kariéry
čvc 14, 1990
36 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2019/2020

Zápasy
11
Góly
1
V základní sestavě
11
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
984
Hodnocení
5,53
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A dub 6, 2019 Slavoj Skřivany V 4 - 0 91 0 0 0 7,4
  2. JAKO 1. B třída - skupina A bře 30, 2019 Dvůr Králové nad Labem "B" V 2 - 3 91 1 0 0 7,7
  3. JAKO 1. B třída - skupina A bře 23, 2019 Tatran Hostinné V 5 - 2 90 2 0 0 9,5
  4. JAKO 1. B třída - skupina A lis 3, 2018 Miletín V 2 - 3 94 1 0 0 7,9
  5. JAKO 1. B třída - skupina A říj 27, 2018 Kopidlno V 7 - 3 90 3 0 0 10,0
  6. JAKO 1. B třída - skupina A říj 20, 2018 Jiskra Kocbeře P 2 - 3 92 0 0 0 5,3
  7. JAKO 1. B třída - skupina A říj 13, 2018 Vrchlabí "B" V 4 - 2 90 1 0 0 8,5
  8. JAKO 1. B třída - skupina A říj 6, 2018 Sokol Staré Buky P 2 - 1 96 0 0 0 5,2
  9. JAKO 1. B třída - skupina A zář 29, 2018 Sokol Nepolisy V 4 - 3 91 0 0 0 6,9
  10. JAKO 1. B třída - skupina A zář 22, 2018 Sokol Nemyčeves V 1 - 3 93 0 0 0 7,0
2019/2020 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 984 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
11 11
V základní sestavě
11 11
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
984 984
Kapitánem
2 2
Hodnocení
5,53 5,53

Útok

Góly
1 0,09
Góly ze hry
1 0,09
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 1,37
Obdržené góly na hřišti
48 4,39
Rozdíl skóre na hřišti
−33 −3,02
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,09

Disciplína

Žluté karty
1 0,09
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2019/2020.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 40 % 12 % Hodnocení 83 % Vytíženost Disciplína 42 % Obrana 10 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Bílá Třemešná 2019/2020 111984105,53
Sokol Bílá Třemešná 2018/2019 24142 112006,79
Sokol Bílá Třemešná 2017/2018 2982 552205,52
AM GNOL 1. A třída 2982 552205,52
Sokol Bílá Třemešná 2016/2017 19141 458006,87
JAKO 1. A třída 19141 458006,87
Sokol Bílá Třemešná 2015/2016 2782 221106,41
1. A třída 2782 221106,41
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení