Falta Petr

Konec kariéry
čvc 18, 1990
36 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2016/2017

Zápasy
30
Góly
1
V základní sestavě
30
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 708
Hodnocení
6,56
Žluté karty
10
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C čvn 17, 2017 Pardubice V 3 - 1 91 0 0 0 7,0
  2. Fortuna Divize C čvn 11, 2017 Čáslav P 1 - 0 94 0 0 0 5,2
  3. Fortuna Divize C čvn 4, 2017 Kolín P 1 - 0 88 0 0 0 5,2
  4. Fortuna Divize C kvě 27, 2017 Sparta Kutná Hora V 2 - 0 90 0 0 0 7,3
  5. Fortuna Divize C kvě 20, 2017 Náchod V 0 - 3 90 0 0 0 7,4
  6. Fortuna Divize C kvě 13, 2017 Turnov V 2 - 0 91 0 0 0 7,3
  7. Fortuna Divize C kvě 6, 2017 Spartak Chrastava V 1 - 2 92 0 1 0 6,4
  8. Fortuna Divize C dub 29, 2017 Dvůr Králové nad Labem V 1 - 0 63 0 0 0 6,6
  9. Fortuna Divize C dub 19, 2017 Ostrá V 0 - 1 89 0 1 0 6,7
  10. Fortuna Divize C dub 15, 2017 Letohrad V 3 - 1 91 0 1 0 6,6
2016/2017 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 708 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
30 30
V základní sestavě
30 30
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 708 2 708
Kapitánem
2 2
Hodnocení
6,56 6,56

Útok

Góly
1 0,03
Góly ze hry
1 0,03
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
55 1,83
Obdržené góly na hřišti
20 0,66
Rozdíl skóre na hřišti
35 1,16
Zápasy bez obdrženého gólu
13 0,43

Disciplína

Žluté karty
10 0,33
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2016/2017.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 61 % 90 % Hodnocení 99 % Vytíženost Disciplína 14 % Obrana 84 %

Sezóny

Ročníky
Ústí nad Orlicí 2016/2017 3012 7081006,56
Fortuna Divize C 3012 7081006,56
Ústí nad Orlicí 2015/2016 2411 791306,04
Divize C 2411 791306,04
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení