Hájek Lukáš

Konec kariéry
srp 27, 1990
36 let
Země
CZEČesko

MIACOM Krajský přebor 2021/2022

Zápasy
18
Góly
2
V základní sestavě
18
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 618
Hodnocení
6,32
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. A třída čvn 17, 2017 Roudnice V 3 - 3 91 1 0 0 7,1
  2. JAKO 1. A třída čvn 10, 2017 Sokol Nepolisy V 7 - 0 90 0 0 0 7,6
  3. JAKO 1. A třída čvn 4, 2017 Sokol Třebeš P 2 - 2 92 0 0 0 6,0
  4. JAKO 1. A třída kvě 28, 2017 Trutnov "B" V 7 - 1 91 0 0 0 7,2
  5. JAKO 1. A třída kvě 20, 2017 Lokomotiva Hradec Králové V 0 - 1 92 0 0 0 7,1
  6. JAKO 1. A třída kvě 14, 2017 Sparta Úpice V 6 - 0 90 0 0 0 7,5
  7. JAKO 1. A třída kvě 6, 2017 Tatran Hostinné V 2 - 4 90 0 0 0 7,0
  8. JAKO 1. A třída dub 30, 2017 Týniště nad Orlicí V 6 - 1 90 0 0 0 7,2
  9. JAKO 1. A třída dub 23, 2017 Nový Hradec Králové V 0 - 2 90 0 0 0 7,3
  10. JAKO 1. A třída dub 16, 2017 Třebechovice pod Orebem V 6 - 1 90 0 0 0 7,2
2021/2022 MIACOM Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 618 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
18 18
V základní sestavě
18 18
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 618 1 618
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,32 6,32

Útok

Góly
2 0,11
Góly ze hry
2 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
32 1,78
Obdržené góly na hřišti
27 1,50
Rozdíl skóre na hřišti
5 0,28
Zápasy bez obdrženého gólu
6 0,33

Disciplína

Žluté karty
4 0,22
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži MIACOM Krajský přebor 2021/2022.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 61 % 75 % Hodnocení 74 % Vytíženost Disciplína 22 % Obrana 65 %

Sezóny

Ročníky
Vrchlabí 2021/2022 1921 710406,31
Vrchlabí 2020/2021 80731106,30
Vrchlabí 2019/2020 1511 356006,18
Vrchlabí 2018/2019 3012 640416,44
Vrchlabí 2017/2018 2221 803006,27
Vrchlabí 2016/2017 2952 563116,94
JAKO 1. A třída 2952 563116,94
Vrchlabí 2015/2016 3012 662406,05
1. A třída 3012 662406,05
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení