Dres
10
říj 16, 1990
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 6, 2019

5. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
640
Hodnocení
6,13
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C lis 17, 2018 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou P 7 - 0 90 0 0 0 4,8
  2. Fortuna Divize C lis 3, 2018 Kolín V 2 - 0 92 0 0 0 7,3
  3. Fortuna Divize C říj 27, 2018 Český Brod P 5 - 1 91 0 0 0 4,9
  4. Fortuna Divize C říj 20, 2018 Velké Hamry P 1 - 2 92 0 1 0 4,8
  5. Fortuna Divize C zář 22, 2018 Dvůr Králové nad Labem V 1 - 1 91 0 0 0 6,1
  6. Fortuna Divize C zář 16, 2018 Čáslav P 6 - 0 90 0 1 0 4,4
  7. Fortuna Divize C zář 8, 2018 Benátky nad Jizerou V 2 - 1 94 0 0 0 6,8
  8. Fortuna Divize C zář 1, 2018 Přepeře P 3 - 0 90 0 0 0 5,0
  9. Fortuna Divize C srp 25, 2018 Pardubice V 1 - 0 92 0 0 0 7,1
  10. Fortuna Divize C srp 18, 2018 Trutnov P 3 - 0 91 0 0 0 5,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 640 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
640 640
Kapitánem
7 7
Hodnocení
6,13 6,13

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 1,97
Obdržené góly na hřišti
11 1,55
Rozdíl skóre na hřišti
3 0,42
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,28

Disciplína

Žluté karty
1 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 34 % 61 % Hodnocení 68 % Vytíženost Disciplína 39 % Obrana 53 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2026/2027 70640106,13
5. liga 70640106,13
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2025/2026 2832 613505,86
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2024/2025 2932 649606,10
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2023/2024 2732 471416,19
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2022/2023 3032 770206,48
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2021/2022 2822 576406,00
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2020/2021 91831305,20
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2019/2020 1621 475406,08
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2018/2019 1201 060206,65
Náchod 2018/2019 1101 008205,68
Fortuna Divize C 1101 008205,68
Kratonohy 2017/2018 3512 506206,08
Fortuna Divize C 3012 100206,01
Náchod 2016/2017 2702 309705,30
Fortuna Divize C 2702 309705,30
Náchod 2015/2016 3052 7531106,78
VOTROK Krajský přebor 3052 7531106,78
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení