Chleboun Patrik

Konec kariéry
lis 5, 1990
35 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
30
Góly
6
V základní sestavě
30
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 815
Hodnocení
6,96
Žluté karty
5
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C čvn 15, 2024 Turnov V 1 - 0 94 0 1 0 6,7
  2. Fortuna Divize C čvn 9, 2024 Benátky nad Jizerou P 1 - 0 94 0 0 0 5,2
  3. Fortuna Divize C čvn 1, 2024 Velké Hamry V 1 - 0 95 0 1 0 6,7
  4. Fortuna Divize C kvě 24, 2024 Slavia Hradec Králové R 0 - 0 96 0 1 0 5,9
  5. Fortuna Divize C kvě 18, 2024 Hlinsko V 2 - 0 93 0 0 0 7,3
  6. Fortuna Divize C kvě 11, 2024 Kosmonosy R 2 - 2 95 0 0 0 6,0
  7. Fortuna Divize C kvě 4, 2024 Letohrad R 0 - 0 99 0 0 0 6,3
  8. Fortuna Divize C dub 27, 2024 Dobrovice V 0 - 3 93 0 0 0 7,4
  9. Fortuna Divize C dub 20, 2024 Spoje Praha V 2 - 1 94 0 0 0 6,8
  10. Fortuna Divize C dub 13, 2024 Cidlina Nový Bydžov V 2 - 1 93 0 0 0 6,8
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 815 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
30 30
V základní sestavě
30 30
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 815 2 815
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,96 6,96

Útok

Góly
6 0,19
Góly ze hry
1 0,03
Góly z penalt
5 0,16

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
62 1,98
Obdržené góly na hřišti
18 0,58
Rozdíl skóre na hřišti
44 1,41
Zápasy bez obdrženého gólu
15 0,48

Disciplína

Žluté karty
5 0,16
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 83 % 98 % Hodnocení 99 % Vytíženost Disciplína 45 % Obrana 89 %

Sezóny

Ročníky
Ústí nad Orlicí 2023/2024 3062 815506,96
Fortuna Divize C 3062 815506,96
Ústí nad Orlicí 2022/2023 2472 198906,80
Fortuna Divize C 2472 198906,80
Ústí nad Orlicí 2016/2017 2912 299806,52
Fortuna Divize C 2912 299806,52
Ústí nad Orlicí 2015/2016 2502 024405,87
Divize C 2502 024405,87
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení