Libřický Stanislav

TJ Sokol Malšovice
Dres
7
led 5, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 19, 2022

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
10
Góly
2
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
936
Hodnocení
6,83
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 7. liga - skupina B říj 10 Lokomotiva Meziměstí V 4 - 2 93 0 0 0 7,1
  2. JAKO 7. liga - skupina B říj 3 Vysoká nad Labem V 1 - 0 94 0 0 0 7,1
  3. JAKO 7. liga - skupina B zář 27 Solnice P 1 - 0 91 0 1 0 4,8
  4. JAKO 7. liga - skupina B zář 19 Sokol Provodov V 5 - 1 91 0 0 0 7,1
  5. JAKO 7. liga - skupina B zář 12 Třebechovice pod Orebem V 1 - 2 94 0 0 0 6,9
  6. JAKO 7. liga - skupina B zář 5 Spartak Police nad Metují "B" V 4 - 2 97 0 0 0 6,9
  7. JAKO 7. liga - skupina B srp 29 Spartak Opočno R 2 - 2 94 0 0 0 6,0
  8. JAKO 7. liga - skupina B srp 22 Spartak Kosičky V 2 - 1 95 0 0 0 6,9
  9. JAKO 7. liga - skupina B srp 16 Sokol Javornice V 2 - 4 93 2 1 0 8,4
  10. JAKO 7. liga - skupina B srp 8 Sokol Lhota pod Libčany V 5 - 1 94 0 0 0 7,1
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 936 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
936 936
Kapitánem
10 10
Hodnocení
6,83 6,83

Útok

Góly
2 0,19
Góly ze hry
1 0,10
Góly z penalt
1 0,10

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
29 2,79
Obdržené góly na hřišti
13 1,25
Rozdíl skóre na hřišti
16 1,54
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,10

Disciplína

Žluté karty
2 0,19
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 68 % 87 % Hodnocení 99 % Vytíženost Disciplína 31 % Obrana 84 %

Sezóny

5. liga
Libčany 2016/2017 – 2021/2022 105117 7091306,41
Celkem 105117 7091306,41
6. liga
Olympia Hradec Králové 1901 2018/2019 1341 032006,52
Libčany 2015/2016 2752 049206,83
2015/2016 1. A třída 2752 049206,83
Celkem 4093 081206,73
7. liga
Sokol Malšovice 2022/2023 – 2026/2027 57275 2061306,39
Celkem 57275 2061306,39
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení