Libřický Stanislav

TJ Sokol Malšovice
Dres
7
led 5, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 19, 2022

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
10
Góly
2
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
936
Hodnocení
6,83
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. MIACOM Krajský přebor srp 21, 2021 Chlumec nad Cidlinou P 5 - 2 90 0 0 0 4,9
  2. MIACOM Krajský přebor srp 14, 2021 Kostelec nad Orlicí V 8 - 1 66 0 0 0 7,3
  3. VOTROK Krajský přebor říj 10, 2020 Dobruška P 2 - 0 94 0 0 0 5,0
  4. VOTROK Krajský přebor říj 3, 2020 Vrchlabí V 2 - 1 69 1 1 0 7,0
  5. VOTROK Krajský přebor zář 19, 2020 Chlumec nad Cidlinou V 2 - 0 92 0 0 0 7,3
  6. VOTROK Krajský přebor zář 13, 2020 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 1 - 2 92 0 1 0 6,4
  7. VOTROK Krajský přebor zář 5, 2020 Jičín V 0 - 0 90 0 0 0 6,3
  8. VOTROK Krajský přebor srp 30, 2020 Spartak Police nad Metují P 3 - 1 93 0 0 0 5,0
  9. VOTROK Krajský přebor lis 9, 2019 Slavia Hradec Králové V 1 - 3 90 0 0 0 7,0
  10. VOTROK Krajský přebor říj 26, 2019 Olympia Hradec Králové 1901 V 0 - 4 92 0 0 0 7,4
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 936 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
936 936
Kapitánem
10 10
Hodnocení
6,83 6,83

Útok

Góly
2 0,19
Góly ze hry
1 0,10
Góly z penalt
1 0,10

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
29 2,79
Obdržené góly na hřišti
13 1,25
Rozdíl skóre na hřišti
16 1,54
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,10

Disciplína

Žluté karty
2 0,19
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 68 % 87 % Hodnocení 99 % Vytíženost Disciplína 31 % Obrana 84 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Malšovice 2026/2027 102936206,83
Sokol Malšovice 2025/2026 23142 088306,69
Sokol Malšovice 2022/2023 24112 182805,92
Libčany 2021/2022 2261 801306,26
Libčany 2020/2021 61530206,17
Libčany 2019/2020 122899007,03
Olympia Hradec Králové 1901 2018/2019 1341 032006,52
AM GNOL 1. A třída 1341 032006,52
Libčany 2018/2019 80258106,37
Libčany 2017/2018 2922 056306,34
Libčany 2016/2017 2802 165406,39
Libčany 2015/2016 2752 049206,83
1. A třída 2752 049206,83
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení