Kubek Jakub

Konec kariéry
led 14, 1991
35 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
22
Góly
1
V základní sestavě
21
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
2 002
Hodnocení
5,73
Žluté karty
5
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C čvn 8, 2024 Čáslav R 0 - 0 93 0 0 0 6,3
  2. Fortuna Divize C čvn 1, 2024 Kosmonosy P 6 - 1 95 0 1 0 4,5
  3. Fortuna Divize C kvě 18, 2024 Letohrad R 0 - 0 96 0 1 0 5,9
  4. Fortuna Divize C kvě 11, 2024 Benešov P 1 - 2 93 0 0 0 5,2
  5. Fortuna Divize C dub 27, 2024 Turnov V 2 - 1 94 0 0 0 6,8
  6. Fortuna Divize C dub 13, 2024 Benátky nad Jizerou P 1 - 3 96 0 0 0 5,1
  7. Fortuna Divize C bře 29, 2024 Velké Hamry P 1 - 2 95 0 0 0 5,2
  8. Fortuna Divize C bře 23, 2024 Chrudim R 0 - 0 95 0 1 0 5,9
  9. Fortuna Divize C bře 17, 2024 Slavia Hradec Králové P 1 - 3 94 0 0 0 5,0
  10. Fortuna Divize C bře 10, 2024 Trutnov P 3 - 1 92 0 0 0 5,0
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 002 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
22 22
V základní sestavě
21 21
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
2 002 2 002
Kapitánem
2 2
Hodnocení
5,73 5,73

Útok

Góly
1 0,04
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
1 0,04

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
24 1,08
Obdržené góly na hřišti
40 1,80
Rozdíl skóre na hřišti
−16 −0,72
Zápasy bez obdrženého gólu
5 0,22

Disciplína

Žluté karty
5 0,22
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 45 % 16 % Hodnocení 81 % Vytíženost Disciplína 32 % Obrana 27 %

Sezóny

Ročníky
Spoje Praha 2023/2024 2212 002505,73
Fortuna Divize C 2212 002505,73
Čechie Vykáň 2017/2018 2802 448905,72
Fortuna Divize C 2802 448905,72
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení