Pařízek Dominik

Konec kariéry
bře 20, 1991
35 let
Země
CZEČesko

AM GNOL 1. A třída 2020/2021

Zápasy
4
Góly
0
V základní sestavě
4
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
368
Hodnocení
5,90
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída říj 10, 2020 Třebechovice pod Orebem V 2 - 0 92 0 1 0 6,9
  2. AM GNOL 1. A třída zář 20, 2020 Česká Skalice P 11 - 1 90 0 0 0 4,6
  3. AM GNOL 1. A třída srp 30, 2020 Slovan Broumov V 3 - 1 91 0 0 0 7,1
  4. AM GNOL 1. A třída srp 23, 2020 Solnice P 2 - 0 95 0 0 0 5,0
  5. AM GNOL 1. A třída lis 16, 2019 Sokol Nepolisy V 2 - 1 88 0 1 0 6,4
  6. AM GNOL 1. A třída lis 9, 2019 Sobotka P 2 - 0 90 0 1 0 4,6
  7. AM GNOL 1. A třída říj 19, 2019 Solnice P 3 - 5 91 0 0 0 5,2
  8. AM GNOL 1. A třída říj 13, 2019 Slovan Broumov P 2 - 0 90 0 0 0 5,0
  9. AM GNOL 1. A třída říj 5, 2019 Nové Město nad Metují P 3 - 3 99 0 0 0 6,0
  10. AM GNOL 1. A třída zář 14, 2019 Bystřian Kunčice V 1 - 1 92 0 0 0 6,0
2020/2021 AM GNOL 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 368 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
4 4
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
368 368
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,90 5,90

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 1,47
Obdržené góly na hřišti
14 3,42
Rozdíl skóre na hřišti
−8 −1,96
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,24

Disciplína

Žluté karty
1 0,24
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AM GNOL 1. A třída 2020/2021.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 22 % 42 % Hodnocení 51 % Vytíženost Disciplína 27 % Obrana 18 %

Sezóny

5. liga
Sokol Provodov 2015/2016 1701 477206,05
Celkem 1701 477206,05
6. liga
Velké Poříčí 2018/2019 – 2020/2021 3212 770605,80
Celkem 3212 770605,80
7. liga
Velké Poříčí 2016/2017 – 2017/2018 31212 686207,35
Celkem 31212 686207,35
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení