Dres
3
dub 19, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 8, 2015

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
909
Hodnocení
5,87
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 11 Chlumec nad Cidlinou R 0 - 0 59 0 0 0 6,0
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 3 Vysoké Mýto P 2 - 0 93 0 0 0 5,0
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 27 Přepeře V 1 - 0 98 0 1 0 6,7
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 19 Trutnov P 2 - 0 93 0 0 0 5,0
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 13 Ústí nad Orlicí P 0 - 1 94 0 0 0 5,2
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 5 Čechie Vykáň P 2 - 1 91 0 0 0 5,2
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 30 Svitavy V 1 - 0 93 0 1 0 6,7
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 23 Sparta Kolín R 2 - 2 95 1 0 0 6,9
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 15 Hlinsko P 3 - 2 97 0 0 0 5,2
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 9 Slavia Hradec Králové V 2 - 1 96 0 0 0 6,8
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 909 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
909 909
Kapitánem
1 1
Hodnocení
5,87 5,87

Útok

Góly
1 0,10
Góly ze hry
1 0,10
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 0,89
Obdržené góly na hřišti
13 1,29
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −0,40
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,20

Disciplína

Žluté karty
2 0,20
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 41 % 35 % Hodnocení 95 % Vytíženost Disciplína 31 % Obrana 67 %

Sezóny

4. liga
Dvůr Králové nad Labem 2015/2016 – 2026/2027 198617 2286835,88
2015/2016 Divize C 2301 777406,09
Celkem 198617 2286835,88
5. liga
Dvůr Králové nad Labem 2023/2024 – 2025/2026 8657 9062016,34
Celkem 8657 9062016,34
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení