Dres
3
dub 19, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 8, 2015

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
909
Hodnocení
5,87
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor kvě 25, 2024 Jičín V 1 - 5 93 1 1 0 8,2
  2. VOTROK Krajský přebor kvě 18, 2024 Libčany V 3 - 1 92 0 0 0 7,1
  3. VOTROK Krajský přebor kvě 12, 2024 Jaroměř R 2 - 2 97 0 0 0 6,0
  4. VOTROK Krajský přebor kvě 4, 2024 Týniště nad Orlicí V 3 - 0 93 0 0 0 7,4
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 1, 2024 Chlumec nad Cidlinou V 0 - 1 9 0 0 0 –
  6. VOTROK Krajský přebor dub 20, 2024 Lázně Bělohrad P 1 - 2 37 0 1 0 5,1
  7. VOTROK Krajský přebor dub 14, 2024 Jiskra Hořice V 0 - 3 94 0 1 0 7,0
  8. VOTROK Krajský přebor dub 6, 2024 Sokol Třebeš V 3 - 0 95 0 1 0 7,0
  9. VOTROK Krajský přebor bře 30, 2024 Spartak Police nad Metují P 0 - 1 94 0 0 0 5,2
  10. VOTROK Krajský přebor bře 24, 2024 Červený Kostelec V 0 - 1 92 0 0 0 7,1
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 909 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
909 909
Kapitánem
1 1
Hodnocení
5,87 5,87

Útok

Góly
1 0,10
Góly ze hry
1 0,10
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 0,89
Obdržené góly na hřišti
13 1,29
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −0,40
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,20

Disciplína

Žluté karty
2 0,20
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 41 % 35 % Hodnocení 95 % Vytíženost Disciplína 31 % Obrana 67 %

Sezóny

Ročníky
Dvůr Králové nad Labem 2026/2027 101909205,87
Dvůr Králové nad Labem 2025/2026 3002 788606,46
Dvůr Králové nad Labem 2024/2025 2732 539716,31
Dvůr Králové nad Labem 2023/2024 2922 579706,24
Dvůr Králové nad Labem 2022/2023 2832 6001515,51
Fortuna Divize C 2832 6001515,51
Dvůr Králové nad Labem 2021/2022 3002 7891605,68
Fortuna Divize C 3002 7891605,68
Dvůr Králové nad Labem 2020/2021 60569215,77
Fortuna Divize C 60569215,77
Dvůr Králové nad Labem 2019/2020 1511 229606,11
Fortuna Divize C 1511 229606,11
Dvůr Králové nad Labem 2018/2019 2802 520806,08
Fortuna Divize C 2802 520806,08
Dvůr Králové nad Labem 2017/2018 3302 876806,15
Fortuna Divize C 3002 602706,06
Dvůr Králové nad Labem 2016/2017 2912 323915,83
Fortuna Divize C 2812 233815,80
Dvůr Králové nad Labem 2015/2016 2411 867506,15
Divize C 2301 777406,09
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení