Kořínek Jiří

Konec kariéry
kvě 7, 1991
35 let
Země
CZEČesko

M GROUP CZ Krajský přebor 2022/2023

Zápasy
6
Góly
2
V základní sestavě
5
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
335
Hodnocení
6,33
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída říj 28, 2021 Roudnice V 2 - 0 47 0 0 0 6,2
  2. AM GNOL 1. A třída říj 24, 2021 Lázně Bělohrad V 2 - 1 82 1 0 0 8,2
  3. AM GNOL 1. A třída říj 17, 2021 Česká Skalice P 0 - 0 53 0 1 0 5,6
  4. AM GNOL 1. A třída říj 10, 2021 Nový Hradec Králové V 7 - 1 28 0 0 0 6,2
  5. AM GNOL 1. A třída říj 3, 2021 Slovan Broumov V 0 - 7 33 1 0 0 7,3
  6. AM GNOL 1. A třída zář 12, 2021 Trutnov "B" V 3 - 1 30 0 0 0 6,1
  7. AM GNOL 1. A třída zář 5, 2021 Sokol Nepolisy V 0 - 5 13 0 0 0 6,1
  8. AM GNOL 1. A třída říj 1, 2020 Česká Skalice V 4 - 0 79 2 1 0 9,0
  9. AM GNOL 1. A třída zář 27, 2020 Nové Město nad Metují V 3 - 1 81 0 0 0 6,8
  10. AM GNOL 1. A třída zář 20, 2020 Náchod "B" V 0 - 2 86 1 1 0 7,9
2022/2023 M GROUP CZ Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 335 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
335 335
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,33 6,33

Útok

Góly
2 0,54
Góly ze hry
2 0,54
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
8 2,15
Obdržené góly na hřišti
4 1,07
Rozdíl skóre na hřišti
4 1,07
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,54
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži M GROUP CZ Krajský přebor 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 83 % 74 % Hodnocení 37 % Vytíženost Disciplína 5 % Obrana 73 %

Sezóny

Ročníky
Jaroměř 2022/2023 62335206,33
Solnice 2021/2022 114466106,75
Jaroměř 2020/2021 79552308,36
Dobruška 2019/2020 1311 042305,53
Dobruška 2018/2019 25152 078916,57
VOTROK Krajský přebor 25152 078916,57
Dobruška 2017/2018 24301 910207,87
AM GNOL 1. A třída 24301 910207,87
Kratonohy 2016/2017 1971 383516,44
Fortuna Divize C 1441 068516,11
Kratonohy 2015/2016 22341 935618,00
VOTROK Krajský přebor 22341 935618,00
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení