Kořínek Jiří

Konec kariéry
kvě 7, 1991
35 let
Země
CZEČesko

M GROUP CZ Krajský přebor 2022/2023

Zápasy
6
Góly
2
V základní sestavě
5
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
335
Hodnocení
6,33
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C lis 12, 2016 Náchod V 2 - 2 40 0 2 1 4,4
  2. Fortuna Divize C lis 5, 2016 Turnov V 4 - 3 93 0 0 0 6,8
  3. Fortuna Divize C říj 29, 2016 Spartak Chrastava P 1 - 1 91 0 0 0 6,0
  4. Fortuna Divize C říj 22, 2016 Dvůr Králové nad Labem P 0 - 1 66 0 0 0 5,3
  5. Fortuna Divize C říj 15, 2016 Ostrá V 0 - 3 26 0 0 0 6,1
  6. Fortuna Divize C říj 8, 2016 Letohrad V 2 - 0 91 1 0 0 8,0
  7. Fortuna Divize C říj 1, 2016 Vysoké Mýto P 1 - 0 92 0 1 0 4,8
  8. Fortuna Divize C zář 24, 2016 Přední Kopanina V 4 - 0 76 1 1 0 7,9
  9. Fortuna Divize C zář 18, 2016 Trutnov V 0 - 1 92 0 1 0 6,7
  10. Fortuna Divize C zář 10, 2016 Sokol Živanice P 2 - 3 93 0 0 0 5,2
2022/2023 M GROUP CZ Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 335 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
335 335
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,33 6,33

Útok

Góly
2 0,54
Góly ze hry
2 0,54
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
8 2,15
Obdržené góly na hřišti
4 1,07
Rozdíl skóre na hřišti
4 1,07
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,54
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži M GROUP CZ Krajský přebor 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 83 % 74 % Hodnocení 37 % Vytíženost Disciplína 5 % Obrana 73 %

Sezóny

Ročníky
Jaroměř 2022/2023 62335206,33
Solnice 2021/2022 114466106,75
Jaroměř 2020/2021 79552308,36
Dobruška 2019/2020 1311 042305,53
Dobruška 2018/2019 25152 078916,57
VOTROK Krajský přebor 25152 078916,57
Dobruška 2017/2018 24301 910207,87
AM GNOL 1. A třída 24301 910207,87
Kratonohy 2016/2017 1971 383516,44
Fortuna Divize C 1441 068516,11
Kratonohy 2015/2016 22341 935618,00
VOTROK Krajský přebor 22341 935618,00
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení