Diviš Martin

SK Česká Skalice
Dres
10
čvn 5, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 8, 2020

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
4
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
807
Hodnocení
6,39
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 5. liga říj 11 Lázně Bělohrad P 1 - 3 77 0 0 0 5,2
  2. 5. liga říj 3 Jičín V 3 - 1 66 0 0 0 6,7
  3. 5. liga zář 26 Vrchlabí R 1 - 1 92 1 1 0 6,7
  4. 5. liga zář 20 Jiskra Hořice R 0 - 0 92 0 0 0 6,3
  5. 5. liga zář 12 Náchod P 6 - 0 76 0 0 0 4,9
  6. 5. liga zář 6 Chlumec nad Cidlinou "B" V 7 - 3 60 0 0 0 7,0
  7. 5. liga srp 29 Dobruška P 4 - 0 82 0 1 0 4,6
  8. 5. liga srp 23 Sokol Železnice V 6 - 2 86 2 0 0 9,6
  9. 5. liga srp 16 Roudnice V 3 - 4 80 1 0 0 7,9
  10. 5. liga srp 9 Cidlina Nový Bydžov P 1 - 3 96 0 0 0 5,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 807 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
807 807
Kapitánem
10 10
Hodnocení
6,39 6,39

Útok

Góly
4 0,45
Góly ze hry
4 0,45
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
19 2,12
Obdržené góly na hřišti
21 2,34
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,22
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,11

Disciplína

Žluté karty
2 0,22
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 82 % 77 % Hodnocení 85 % Vytíženost Disciplína 26 % Obrana 24 %

Sezóny

5. liga
Česká Skalice 2023/2024 – 2026/2027 70216 202706,27
2026/2027 5. liga 104807206,39
Celkem 70216 202706,27
6. liga
Česká Skalice 2019/2020 – 2025/2026 92588 215507,24
Celkem 92588 215507,24
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení